POLECAMY
Blisko 50 mandatów karnych nałożonych na kierowców i pasażerów - to wynik wtorkowych działań "Pasy" przeprowadzonych przez policjantów białostockiej drogówki.
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku cyklicznie organizują działania ukierunkowane na zapinanie pasów bezpieczeństwa. Jak zauważają mundurowi, mimo konieczności stosowania się do zapisów ustawy Prawo o ruchu drogowym, a także wielu kampanii informacyjnych prowadzonych w tym zakresie, znaczna ilość osób zobowiązanych do przestrzegania tych przepisów - lekceważy je. W ciągu tylko jednego dnia akcji "Pasy" prowadzonej na ulicach Białegostoku mundurowi ukarali aż 48 osób za nieprzestrzeganie tego obowiązku. Mandaty karne otrzymali zarówno kierowcy, jak i pasażerowie podróżujący samochodami.
Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl
Aktualności 14:30
Turystyka 14:00
Biznes 13:42
Zdrowie 13:39
Sport 13:30
Kryminalne 12:30
Nauka 11:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji