Białystok miejscem wielkich możliwości? Debata studencka

2011.04.04 00:00
Czy Białystok jest miastem przyszłości? Jakie inwestycje planowane są w naszym regionie na najbliższe lata? Jakie perspektywy mają osoby wchodzące na rynek pracy? Odpowiedzi na te i inne pytania związane z przyszłością osób studiujących w Białymstoku padną na debacie, którą odbędzie się we wtorek, 5 marca na Wydziale Ekonomii i Zarządzania UwB.
Białystok miejscem wielkich możliwości? Debata studencka
Fot: MAG

Debata skierowana jest do studentów białostockich uczelni, zainteresowanych tematyką rozwoju Białegostoku, szansami zatrudnienia oraz perspektywami rozwoju miasta w najbliższych latach. Podczas niej zaproszeni goście, specjaliści oraz eksperci z dziedzin takich jak kultura, nauka, gospodarka, ekonomia wygłoszą krótkie wystąpienia, w których poruszą tematykę możliwości jakie daje Białystok. Następnie rozpocznie się dyskusja.

Na potrzeby debaty zostały przeprowadzone badania naukowe wśród studentów białostockich uczelni na temat szans jakie stwarza młodemu absolwentowi uczelni wyższej miasto Białystok. Uzyskane wyniki zostaną przedstawione w podczas dyskusji.

Organizatorem debaty jest Studenckie Koło Naukowe Europrojekt, działające na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku, którego opiekunem naukowym jest prof. dr hab. Tadeusz Truskolaski, prezydent miasta.

Spotkanie odbędzie się 5 kwietnia o godz. 10 w sali 301 na Wydziale Ekonomii i Zarządzania UwB.

MAG

1224 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39