Biedronka ogłasza wielką rekrutację. Poszukuje głównie absolwentów

2014.07.16 00:00
Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci sklepów Biedronka planuje w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy zatrudnić 1000 absolwentów uczelni wyższych na stanowiska kierownicze w sklepach w całym kraju. Rekrutacja już trwa i odbywa się poprzez specjalną stronę internetową.
Biedronka ogłasza wielką rekrutację. Poszukuje głównie absolwentów
Fot: AD

- Sieć Biedronka rocznie otwiera kilkaset nowych placówek. Zgodnie z polityką firmy, ponad 90% menedżerów pochodzi z awansów wewnętrznych, na które spółka mocno stawia. Decyzja o rekrutacjach zewnętrznych wynika ze skali działań, która wymaga wzmocnienia zespołu Jeronimo Martins Polska - informuje Biuro Prasowe JMP. - W związku z otwarciami sklepów, planowanymi w tym roku oraz kolejnych trzech latach, w placówkach utworzonych zostanie ponad 3000 nowych stanowisk kierowniczych. Łącznie tylko do końca tego roku sieć chce stworzyć ponad 5000 nowych miejsc pracy.

Sieć sklepów Biedronka poszukuje absolwentów uczelni wyższych, ale niekoniecznie z dużych ośrodków akademickich. Preferowane są osoby, które mają już za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe, najlepiej w sprzedaży lub obsłudze klienta. Dużym atutem kandydatów będzie również umiejętność zarządzania zespołem.
– W związku z dynamicznym rozwojem sieci sklepów Biedronka, chcemy nadal inwestować w naszych pracowników, w tym młode talenty, traktując tę inwestycję jako wyraźną przewagę konkurencyjną w naszej działalności. Poza skupieniem się na rozwoju naszych aktualnych zespołów, chcemy wzmocnić swoją kadrę kierowniczą, a tym samym zapewnić dalszy zrównoważony rozwój Jeronimo Martins Polska – komentuje Pedro Pereira da Silva, COO Grupy Jeronimo Martins i Country Manager na Polskę.

Proces rekrutacyjny prowadzony będzie przez lipiec i sierpień. We wrześniu i w październiku tego roku planowane jest rozpoczęcie pracy przez pierwszą grupę kierowników zatrudnionych w ramach programu. Kolejne osoby zostaną zatrudnione na początku 2015 roku. Aplikować można poprzez serwis www.1000absolwentow.pl oraz oficjalną stronę rekrutacyjną www.karierawjm.pl.

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

1463 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39