Biznesowa moda, czyli profesjonalny dress code

2012.05.29 00:00
Jak dobrać odpowiedni strój do profesjonalnego wizerunku bizneswomen i biznesmena? Zasady ubioru z przykładami na różne okazje zostaną pokazane podczas spotkania w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania.
Biznesowa moda, czyli profesjonalny dress code
Fot: archiwum

- Wykonuję zawód stylisty, jednak nie odpowiada mi ta nazwa i nie oddaje całej prawdy o tym czym się zajmuję. Pracuję z klientami, którzy uważają iż warto zainwestować w swój wizerunek - powiedziała Małgorzata Kosiak, stylistka ubioru. Preferuję klasyczny styl i nie do końca akceptuję trendy mody. Moda przemija a styl pozostaje - powiadała Coco Chanel - ikona mody, której styl ukochałam i jestem mu wierna. Prostota i minimalizm we wszystkim jest moim najlepszym mottem i sposobem na życie - wyznała stylistka.

Tematem spotkania, które odbędzie się w środę, 30 maja w WSFiZ jest "Profesjonalny wizerunek w biznesie". Zostaną na nim omówione zagadnienia takie jak styl wizerunku biznesowego, znaczenie kolorów, analiza sylwetek damskich i męskich, fryzura i makijaż, dodatki i biżuteria, a także zasady dobrego stylu. Wykład zorganizowany jest w ramach działań informacyjno-promocyjnych projektu "Przedsiębiorczość Akademicka - Multimedia w Biznesie". Początek o godz. 13.15 na auli uczelni.

O wydarzeniu:

Profesjonalny wizerunek w biznesie

MAG

1736 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39