BPN Białostocki Panel Nieruchomości #2

dodane dnia: 2023-03-27 przez: kul57
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy: 2023-03-30
Białostocki Panel Nieruchomości to cykl wydarzeń, który powstał w odpowiedzi na potrzeby rynku. Zmieniające się programy kredytowe, ceny nieruchomości i trendy intrygują klientów i współpracujących z nami inwestorów.

Agenda wydarzenia i prelegenci:

godz. 17:00 – 17:45 Prelekcja zespołu NOTUS Finanse + Sesja Q&A

▪ Temat:
Rynek finansowy, czy może być jeszcze stabilnie?
- Zmiany na rynku finansowym.
- Jak wygląda zdolność kredytowa Polaków?
- O kredytach hipotecznych i programach rządowych wspierających finansowanie nieruchomości.
- Symulacje Kredytowe krok po kroku!

godz. 17:45 - 18:00 Networking

godz. 18:00 - 19:00 Panel dyskusyjny Biura Nieruchomości In-Home i gość specjalny Wojciech Kiełsa + Q&A

▪Temat:
Zróbmy razem flipa!
- Inwestowanie oszczędności. Co zrobić, żeby nie stracić?
- Jak bezpiecznie zarobić na nieruchomościach?
- Kim jest flipper?
- Symulacja flipa - krok po kroku.
- Sprzedaż, czy wynajem? Stopa zwrotu to ważne.
- Inwestor i pośrednik, czy ta współpraca może się opłacać?

godz. 19:00 – 20:00 Networking – poznajmy się.

Prelegenci:

Biuro Nieruchomości In-Home

To biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które zostało założone z myślą o klientach ceniących swój czas i poczucie bezpieczeństwa. Obecnie jest jednym z najprężniej rozwijających się biur nieruchomości w Białymstoku! W jego szeregach działa zespół z wieloletnim doświadczeniem, który w codziennej pracy stawia na wartości, takie jak uczciwość, kompleksowość i elastyczność. Zespół In-Home ma łącznie 30 lat doświadczenia w branży, a na swoim koncie setki transakcji na rynku pierwotnym i wtórnym, wiele sukcesów w obrocie nieruchomościami komercyjnymi, a co najważniejsze, wysoką skuteczność w marketingu szeptanym.
Co mówią klienci o współpracy z zespołem In-Home?
"Profesjonalizm, bardzo dobry kontakt i skuteczne działanie."
Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami w In-Home to nie tylko pomoc w zakupie, sprzedaży i najmie, to przede wszystkim bezpieczeństwo pod względem prawnym i rozsądne inwestowanie dla zysków!

NOTUS Finanse

NOTUS Finanse jest jedną z największych i najwyżej ocenianych firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Siłą firmy jest m.in. bardzo wysoka jakość obsługi klienta, skuteczność, profesjonalizm oraz bogata oferta produktów hipotecznych i ubezpieczeniowych.
Wspieramy w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb i oczekiwań klientów. Jako eksperci porównujemy oferty kilkunastu banków, z którymi współpracujemy od wielu lat, tak aby wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie. Załatwiamy wszelkie formalności, sprawdzamy zgodności dokumentów i czuwamy nad procesem kredytowym aż do uruchomienia środków finansowych na zakup nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zespołowi ekspertów, jesteśmy na bieżąco z rynkiem finansowym oraz rynkiem nieruchomości, co czyni z nas najlepszych partnerów do znalezienia najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Model działania naszych ekspertów definiuje nazwa firmy – NOTUS, co po łacinie znaczy „przyjazny, zaufany”. Zadowolenie naszych Klientów motywuje nas do jeszcze większej pracy nad ofertą oraz jakością naszych usług. Siłą firmy jest indywidualne podejście do potrzeb Klienta oraz utrzymywanie bardzo dobrych relacji z bankami i innymi partnerami.
NOTUS Finanse bierze udział w tworzeniu rozwiązań i standardów mających kluczowe znaczenie dla rynku pośrednictwa finansowego w Polsce. Współpracujemy ze spółkami deweloperskimi oraz agencjami nieruchomości. Poprzez aktywne uczestnictwo w Związku Firm Pośrednictwa Finansowego staramy się, aby nasze długoletnie doświadczenie wykorzystane zostało w celu podniesienia jakości funkcjonowania całej branży. Współpracując z firmami z branży finansowania nieruchomości, uważnie przyglądamy się trendom i bieżącym wydarzeniom na rynku.

Wojciech Kiełsa

Fliper, inwestor, przedsiębiorca, właściciel Kiełsa Investments Sp. z o.o.
Od kilku lat związany z podlaskimi nieruchomościami. Od ponad dwóch lat profesjonalny fliper z licznymi sukcesami. Swoje doświadczenie zdobywał u najlepszych w tym fachu na rynku w Polsce. Uczestnik topowego w branży programu na YouTube – „Bussiness Rider”. Niewątpliwie człowiek sukcesu, który po dwóch latach flipowania osiągnął zysk nam poziomie siedmiocyfrowym netto. Człowiek z szerokimi perspektywami i błyskotliwym podejściem do rozwoju. Dziś swoje zasięgi poszerza o dynamiczny podbój rynku mazowieckiego. Kreuje inwestycje, poszukuje inwestorów, chętny do współpracy i dzielenia się doświadczeniami.
Uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość rozmowy z wszystkimi prelegentami podczas networkingu. Do dyspozycji gości będą również zaprzyjaźnieni współpracownicy Biura Nieruchomości In-Home, czyli przedstawiciele topowych białostockich firm branżowych.
Całkowity zysk z wydarzenia zostanie przekazany FUNDACJI POMÓŻ IM!

Partnerzy Główni:
- AskDom
- Fundacja "Pomóż Im" Hospicjum dla Dzieci
- Notus Finanse
Partnerzy:
- Epaka.pl
- XI.Dezine
- Usługi Elektryczne EL-LUK
- TrueTech
- Kaizen s.c Materiały Budowlane
- Rs Design
- Vemar
- Twoje Ubezpieczenia Piotr Dajnowicz
- Słomster Usługi Wykończenia

Bilety TUTAJ
Miejsce imprezy
Hampton by Hilton Białystok
ul. Wisławy Szymborskiej 2
15-424 Białystok

1411 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39