Budowa hal dla przemysłu – Stalovers Białystok

dodane dnia: 2017-05-10 przez: PPHU Marcin Bieliński
Termin promocji: 2017-05-10 - 2027-05-10
Trend budowy hal o lekkiej, stalowej konstrukcji został w Polsce zapoczątkowany w latach 90. XX wieku wraz z ekspansją dużych sieci handlowych w naszym kraju. Stal jest trwała i odporna na warunki atmosferyczne, dlatego wielkopowierzchniowe hale sprzed dwóch dekad wciąż sprawnie funkcjonują w miejskich przestrzeniach.

Firma Stalovers z Białegostoku zajmuje się budową hal ze stali, z przeznaczeniem na potrzeby komercyjne, przemysłowe i gospodarcze. Oto nasza promocyjna propozycja https://stalovers.pl/konstrukcje-stalowe/budowa-hal-magazynow/

Budowa hal i magazynów ze stali – korzyści dla inwestorów

Stalowe konstrukcje są niezwykle praktyczne i ekonomiczne podczas wznoszenia i eksploatacji, dlatego znalazły uznanie wśród inwestorów biznesowych. Jeśli chodzi o przeznaczenie budynków, nasza firma buduje hale:
- magazynowe,
- handlowe,
- produkcyjne,
- przemysłowe.

Inwestując w technologię stali, zyskujemy wiele w porównaniu do budownictwa tradycyjnego, opartego na cegle i betonie. Przede wszystkim krótszy czas wznoszenia – hala o powierzchni 6 tysięcy m2 może zostać oddana do użytku już w kilka miesięcy. Poza tym okres zimowy nie przeszkadza w tym wypadku w prowadzeniu prac budowlanych. Skrócenie czasu budowy oraz względnie niska cena stali obniża całkowite koszty inwestycji.

Stalovers kompleksowym wykonawcą hal stalowych

Nasza firma zajmuje się całościowym wykonawstwem konstrukcji stalowych:
- wykonujemy projekt obiektu,
- sporządzamy dokumentację budowlaną,
- wykonujemy konstrukcję, ocieplenie oraz wszystkie instalacje,
- przeprowadzamy prace wykończeniowe.

Bierzemy pod uwagę wielkość inwestycji, dlatego w przypadku dużych hal stosujemy w montażu bardzo wydajną metodę powłokową – instalujemy ruchomą linię produkcyjną na placu budowy.

Przedsiębiorcom i osobom prywatnym proponujemy profesjonalną budowę hal w nowoczesnej technologii. Zrealizowaliśmy już wiele projektów hal i magazynów, co daje nam przewagę w postaci rozbudowanego know-how o technologii wznoszenia konstrukcji stalowych. Tę przewagę możesz wykorzystać już dziś.

1097 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39