Busy Białystok-szybki transport Białystok, Polska i Niemcy

dodane dnia: 2017-05-17 przez: Przewóz Osób Mikrobusem Bagiński Dariusz
Termin promocji: 2017-05-17 - 2027-05-17
Firma Bagiński Bus z Białegostoku oferuje usługi transportowe busami i autokarami – w tym przewóz osób i towarów – na terenie całego kraju i Unii Europejskiej. Jako że z czasem dzięki solidności i ciężkiej pracy zdobyliśmy stałych pasażerów, uruchomiliśmy też regularną linię, dwa razy w tygodniu kursującą na trasie Polska – Niemcy – Polska. Wzbogacamy też stale ofertę , o m.in. sprzedaż i sprowadzanie aut zza granicy czy wynajem prestiżowych samochodów.

Oto nasze busy i propozycja oferty:
https://baginskibus.pl/flota/busy/

Podróż busem za granicę wygodniejsza niż kiedykolwiek

Podróżowanie busem może być przyjemnością i relaksem, o ile przewoźnik zadba o odpowiednie wyposażenie floty. Podróż naszą regularną linią lub wynajętym specjalnie busem czy autokarem z Bagiński Bus jest równoznaczna z wysoką klasą przewozów. W naszych busach pasażerowie nie nudzą się i nie męczą, gdyż na wyposażeniu posiadamy wiele udogodnień:
- darmowy bezprzewodowy internet,
- klimatyzację o wysokiej sprawności,
- telewizor z DVD,
- ogrzewanie postojowe,
- fotele przystosowane do dłuższych podróży,
- gniazdka elektryczne dla pasażerów.

Oczywiście nie może być mowy o komfortowym podróżowaniu bez zapewnienia pasażerom bezpieczeństwa w trakcie przejazdu – za to odpowiadają nasi doświadczeni w przewozach krajowych i międzynarodowych kierowcy oraz nasza najwyższa dbałość o stan techniczny busów.

Busy Białystok – Polska – Niemcy: wybierz lepszą, bezpieczną podróż

Transport osób to zajęcie, nad którym ciąży ogromna odpowiedzialność po stronie przewoźnika. Pomagamy pasażerom z Białegostoku i całej Polski w bezpiecznym dotarciu na miejsce już od 1995 roku, wiemy więc, jak zapewnić bezpieczeństwo podróżnym. Dodając do tego komfort, zapewniany przez wyposażenie dostosowane do potrzeb pasażera, możemy oferować przejazdy lepsze, bezpieczniejsze, nowocześniejsze i szybsze niż inni przewoźnicy.

1492 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39