Centrum Medyczne Symetria Białystok

ul. Św. Rocha 5 lok. 209
15-879 Białystok

tel. 511 330 348
Czynne: PN - PT: 7.30 - 21.00, SOB: 8.30 - 15.30
Karty płatnicze: tak
Ilość wyświetleń: 9906

Gabinet SYMETRIA oferuje usługi w zakresie osteopatii i kompleksowej fizjoterapii (diagnostyka i leczenie) pourazowej, ortopedycznej, neurologicznej, pooperacyjnej, profilaktycznej oraz terapii zespołów bólowych w obrębie narządu ruchu, miednicy i jej trzewi, aparatu żucia i artykulacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w diagnostyce i terapii, a w pracy wykorzystujemy połączenie licznych uznanych, skutecznych i popartych badaniami naukowymi metod – osteopatii, terapii manualnej, igłoterapii, kinesiotapingu, ćwiczeń leczniczych i treningu medycznego, nowoczesnej fizykoterapii (fala uderzeniowa, radiofala, laser wysokoenergetyczny, EMG Biofeedbck i Sonofeedback).

Przykładamy dużą wagę do maksymalnego skrócenia czasu terapii, a także profilaktyki pierwotnej i wtórnej, zapobiegającej nawrotom choroby. Proponujemy również specjalistyczną pomoc seksuologiczną, psychologiczną i psychoterapeutyczną, w tym psychoonkologiczną – zarówno w czasie trwania choroby onkologicznej, jak i po zakończeniu leczenia dla pacjenta onkologicznego i jego rodziny. Współpracujemy z dietetykiem klinicznym, psychodietetykiem oraz naturoterapeutą, co pozwala nam zaoferować holistyczne i rzetelne leczenie. Umożliwiamy konsultacje z lekarzami wybranych specjalizacji, zarówno w zakresie poradnictwa (wizyty lekarskie), jak i zabiegów (iniekcje z osocza bogatopłytkowego).

Zapewniamy nowoczesną i skuteczną terapię, indywidualnie dobraną do potrzeb każdego organizmu, opartą o specyficzną diagnostykę czynnościową narządu ruchu.

W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
740 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39