Centrum miasta wypełnione tysiącami osób. Dni Miasta Białegostoku [ZDJĘCIA]

2023.06.24 00:54
Tegoroczny główny koncert z okazji Dni Miasta Białegostoku przyciągnął tłumy mieszkańców. Wszyscy zebrali się w samym sercu miasta, aby wspólnie celebrować i cieszyć się tym wieczorem.
Centrum miasta wypełnione tysiącami osób. Dni Miasta Białegostoku [ZDJĘCIA]
Fot: Maciej Safaryn
Dni Miasta Białegostoku 2023

Poprzednia edycja Dni Miasta Białegostoku po pandemicznej przerwie była okazją do przywrócenia pozytywnych wspomnień i ożywienia lokalnej sceny muzycznej. Był to czas, kiedy mieszkańcy mogli razem świętować, tańczyć i cieszyć się niezapomnianą atmosferą. Koncerty Sary James, Feel i Sylwii Grzeszczak były mocnym punktem programu.

Także w tym roku, w okolicach imienin Jana (Dni Miasta Białegostoku zawsze organizowane są w okolicach dnia, gdy świętował Jan Klemens Branicki), miasto Białystok zamieniło się w arenę muzycznych emocji, gdy tysiące białostoczan zgromadziło się na Rynku Kościuszki, aby uczcić Dni Miasta Białegostoku przy dźwiękach popularnych przebojów. Koncert gwiazd przyciągnął tłumy i na pewno zapadnie na długo w pamięć - zagrali: Blanka, Viki Gabor, LemON, a także Michał Szpak.

Rozpoczęcie koncertu o godz. 19:00 rozpaliło serca mieszkańców, którzy zgromadzili się na Rynku Kościuszki, by wspólnie cieszyć się tym niezapomnianym wieczorem - rodziny z dziećmi, nastolatkowie i emeryci.

Na scenie pojawiły się gwiazdy, które wypełniły centrum miasta muzyką i energią, przyciągając uwagę i wzruszając serca publiczności. Wieczór rozpoczęła Blanka, młoda wokalistka o niesamowitym talencie. Jej charyzma i wspaniały głos porwały tłum, który śpiewał razem z nią jej najpopularniejsze piosenki.

Viki Gabor, znana ze zwycięstwa w programie The Voice Kids także porwała tłumy. Jej głos i pełne energii wykonanie przyciągnęło uwagę wszystkich obecnych. Publiczność śpiewała razem z nią i nie mogła powstrzymać się od tańca.

Zespół LemON, swoją muzyką na pograniczu popu i rocku doskonale wpasował się w klimat wieczoru. Ich energetyczne utwory i pełne pasji wykonanie wprawiły wszystkich w doskonały nastrój.

Zagrał także Michał Szpak, wokalista o niepowtarzalnym stylu i barwie głosu. To był najmocniejszy punkt line-upu. Jego występ był pełen emocji i mocy, a publiczność nie przestawała go oklaskiwać. Szpak porwał swoimi hitami, tworząc niezapomnianą atmosferę tego wieczoru.

Organizatorzy imprezy z pewnością sprostali oczekiwaniom mieszkańców, zapewniając niezapomniane chwile i wspaniałą rozrywkę. Koncert gwiazd stał się nie tylko wydarzeniem muzycznym, ale również symbolem jedności i radości, które towarzyszą świętowaniu miasta.

Harmonogram Dni Miasta Białegostoku: Dni Miasta Białegostoku 2023

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1454 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39