Malowanie natryskowe - Rope Serwis Białystok

dodane dnia: 2016-05-09 przez: Rope-Serwis Sobolewski Michał
Termin promocji: 2016-05-09 - 2036-05-09
Malowanie wysokościowe dużych powierzchni, obejmujących co najmniej kilkaset metrów kwadratowych, to odpowiednie zadanie dla naszych pracowników. Nasza firma od lat świadczy usługi alpinistyczne w Białymstoku i okolicznych miejscowościach. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem i grupą pracowników, którzy są w stanie podjąć się najtrudniejszych zleceń.

Oferujemy malowanie natryskowe takich obiektów jak:

* budynki mieszkalne,
* hale przemysłowe oraz spożywcze,
* konstrukcje stalowe oraz drewniane,
* magazyny,
* sklepy,
* oznakowania poziome,
* silosy, kominy, słupy, maszty,
* dachy, elewacje.


Szczegóły oferty dostępne na stronie http://ropeserwis.pl/oferta/malowanie-natryskowe/

Metoda polega na natryskiwaniu farby pod ciśnieniem na odpowiednio przygotowany wcześniej obszar. Specjalistyczny sprzęt rozprasza strumień cieczy, który pod wpływem ciśnienia przybiera formę aerozolu. W rezultacie uzyskujemy równomierną warstwę pomalowanej powierzchni, gładką i jednolitą.

Malowanie natryskowe to nowoczesne, szybkie i wydajne rozwiązanie zapewniające doskonałe krycie. Wystarczy jedna warstwa farby, aby uzyskać pożądany efekt. Jest to oszczędność czasu i kosztów. Budynki nadają się do ponownego użytkowania wkrótce po malowaniu, dzięki czemu do minimum skracane są ewentualne przestoje i związane z tym koszty.

Nasza firma wykorzystuje w swojej pracy nie tylko sprzęt linowy, ale również naziemny. Takie rozwiązania sprawiają, że jesteśmy w stanie pomalować każdy obiekt, bez względu na gabaryty. Służymy fachową poradą i indywidualnym podejściem do każdego zlecenia. Prace wykonujemy solidnie, efektywnie i terminowo. Zależy nam na zdobyciu i utrzymaniu zaufania naszych Klientów, dlatego mierzymy wysoko i nigdy nie zatrzymujemy się w miejscu.

Zapraszamy do odwiedzania galerii zdjęć z naszych realizacji http://ropeserwis.pl/galeria/

1247 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39