Czerwcowe Kino Kobiet! Motywem wieczoru będą barwy włoskiej flagi! [KONKURS]

2024.05.29 08:15
W pierwszą środę czerwca władzę w białostockich Kinach Helios przejmują kobiety. Na zgromadzone panie czekać będą konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz specjalna projekcja filmowa.
Czerwcowe Kino Kobiet! Motywem wieczoru będą barwy włoskiej flagi! [KONKURS]
Fot: Materiały organizatora

Jak zapewniają organizatorzy, to szansa na zawarcie nowych, ciekawych znajomości i spędzenie babskiego wieczoru w luźniej, fantastycznej atmosferze. Czerwcowe Kino Kobiet zaplanowano na środę (5 czerwca). Start o godzinie 18:00. Motywem wieczoru będą przebrania w barwach włoskiej flagi. Do wyboru takich właśnie kreacji zachęcają nas organizatorzy wydarzenia.

Atrakcje wieczoru

Poznamy najnowsze, modowe trendy oraz fascynujące nowinki kosmetyczne. Dowiemy się także w jaki sposób dbać o własne zdrowie. Przed rozpoczęciem seansu, w holu kina czekać będzie na nas cała masa atrakcji i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Do wygrania między innymi: zestawy kosmetyków ufundowane przez markę Biotaniqe, zestawy prezentowe ufundowane przez Primabiotic, vouchery na zabieg osocza, fibryny bogatopłytkowej lub mezoterapii ufundowany przez AR Estetica Angelika Roszkowska, voucher do wykorzystania w Centrum Zdrowia Psychicznego NT-MED, niespodzianki kosmetyczne ufundowane przez Mary Kay, vouchery na wysokiej jakości bieliznę ufundowaną przez Kavska, vouchery na aktywną lekcję języka włoskiego ufundowane przez Szkołę Językową Invenzia, vouchery do wykorzystania w sklepie Kaszmir, aromatyczne zestawy kawy ziarnistej i herbaty od White Bear Coffee Białystok oraz bony podarunkowe na zabieg hiperregeneracji połączony z ręcznym masażem twarzy, szyi i dekoltu wykonany na szwajcarskich kosmetykach ufundowane przez Zepter.

Wisienką na torcie wieczoru będzie projekcja filmu "Jutro będzie nasze".

Organizatorzy wybrali dla nas na ten wieczór nieprzypadkowy seans. "Jutro będzie nasze" to opowieść o wyjątkowych relacjach matek z córkami. Film stał się jednym z największych przebojów kinowych we Włoszech. Napełni nas wiarą w kobiecą siłę i solidarność.

Poznajcie historię Delii, która próbuje uciec od patriarchatu powojennego społeczeństwa włoskiego. Kobieta postanawia zbuntować się przeciwko brutalności jej męża, który stosuje wobec niej przemoc psychiczną i fizyczną. To mocny, aczkolwiek nie pozbawiony dobrego humoru film, z którego wybrzmiewa silny, pełen emocji kobiecy głos. Zdaniem organizatorów, ogromny sukces tej produkcji spowodowany jest między innymi jednym z najbardziej zaskakujących, a jednocześnie satysfakcjonujących zakończeń filmowych ostatnich lat.

Konkurs

Na naszym portalu trwa konkurs, w którym do wygrania są zaproszenia na te wydarzenie: KONKURS.

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

1426 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39