POLECAMY
21-letni kierowca opla ze złamaną ręką trafił do szpitala po tym, jak jego auto dachowało.
W niedzielę (9.03) w nocy dyżurny grajewskiej policji został poinformowany o wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 65 niedaleko miejscowości Koszarówka. Przybyli na miejsce zdarzenia mundurowi wstępnie ustalili, że 21-latek z nieustalonych przyczyn na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na pobocze i dachowało. Kierujący ze złamaną ręką i urazem głowy trafił do szpitala. Teraz przyczyny i szczegółowe okoliczności zdarzenia ustalają grajewscy policjanci.
Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl
Biznes 2026.06.05 19:52
Kryminalne 2026.06.05 18:00
Turystyka 2026.06.05 17:10
Aktualności 2026.06.05 16:00
Nauka 2026.06.05 16:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.05 15:00
Kulinaria 2026.06.05 14:10
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji