Do Białegostoku zawita Cyrk Astoria! Jakie atrakcje na nas czekają? [KONKURS]

2024.05.20 12:03
Tym razem zobaczymy widowisko cyrkowe w wykonaniu międzynarodowej obsady artystycznej. Cyrk Astoria zawita do naszego miasta już w ostatnim tygodniu maja (28 maja - 2 czerwca).
Do Białegostoku zawita Cyrk Astoria! Jakie atrakcje na nas czekają? [KONKURS]
Fot: Materiały organizatora

Przed nami cyrkowe widowisko bez udziału zwierząt. Wystąpią przed nami artyści z Polski, Czech oraz Ukrainy. Zabiorą nas w podróż do świata iluzji, dziecięcej radości i silnych emocji. Odwiedzą nas także ulubieńcy najmłodszych - czyli Minionki. Cyrkowcy zaproszą publiczność do wspólnej zabawy. Jak zapewniają organizatorzy, profesjonalna interakcja z publicznością zapewnia przybyłym gościom niezapomniane przeżycia i stanowi wizytówkę Cyrku Astoria.

Zaplanowano łącznie osiem pokazów!

Cyrk rozstawi się tuż obok Galerii Zielone Wzgórze, na ulicy Wrocławskiej w Białymstoku. Widowiska odbędą się we wtorek i środę (28-29 maja) o godzinie 17:00, w czwartek (30 maja) o godzinie 14:00 i o 17:00, w piątek (31 maja) o godzinie 17:00, w sobotę (1 czerwca) o godzinie 14:00 i o 17:00 oraz w niedzielę (2 czerwca) o godzinie 13:00 i o 16:00.

Jakie atrakcje na nas czekają?

W tym roku Cyrk Astoria przygotował dla nas zupełnie nowy familijny program. Widowisko trwa przez 100 minut. Wystąpi między innymi młody artysta z Czech, który wykona dla nas pokaz balansu na luźnej linie poziomej z wieloma wymagającymi niebywałego skupienia trickami. Zjawiskową żonglerką zaskoczy nas 14-letnia mistrzyni z Czech. Zobaczymy jej profesjonalną choreografię wykonaną w części w ciemności.

Zaplanowano także pokaz akrobacji ze staniem na rękach w wykonaniu polskiego artysty. Nie może oczywiście zabraknąć szczypty magii i sztuki iluzji. Jak zapewniają organizatorzy, tu niemożliwe stanie się możliwe!

A to jeszcze nie koniec cyrkowych sztuczek! Zobaczymy także występ komika, gimnastyczki wykonującej swoje przedstawienie na trapezie kołowym, pokaz ekwilibrystyki na wałkach oraz mrożące krew w żyłach widowisko z wirującymi sześcianami i ostrzami. Całość poprowadzi zasłużony artysta Cyrku Polskiego i iluzjonista - Wiesław Jaśowski - Havis. Nie zabraknie także obecności klauna, który rozbawi do łez zarówno najmłodszą, jak i tą nieco starszą część widowni.

Konkurs!

Na naszym portalu trwa konkurs, w którym do wygrania są bilety na cyrkowe widowisko w naszym mieście: KONKURS

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

1669 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39