Dobieranie soczewek w salonie Dobra Marka w Białymstoku

dodane dnia: 2020-01-22 przez: P.H.U. "Mapoll" Bożena Marek
Termin promocji: 2020-01-22 - 2030-01-22
Soczewki kontaktowe to doskonale znana alternatywa dla okularów korekcyjnych. Noszenie ich jest komfortowe, a właściwości użytkowe porównywane do tradycyjnych rozwiązań. Popularność soczewek nieustannie wzrasta, natomiast obawy związane z noszeniem ciała obcego w oku zazwyczaj już po pierwszym użyciu tracą znaczenie. Wszystko dzięki temu, że w salonach okulistyczno-optycznych dba się o to, aby nauczyć Pacjentów zakładania i zdejmowania szkieł kontaktowych. Proces ten jest prosty, nie stanowi żadnego zagrożenia dla zdrowia. Wymaga jedynie wiedzy teoretycznej i nabrania wprawy.

W salonie Dobra Marka w Białymstoku zatrudnieni specjaliści dbają o komfort Klientów, dlatego mogą oni liczyć na profesjonalną pomoc z zakresu badania wzroku, dobrania odpowiednich soczewek i nauki korzystania z nich. Jako podstawowe zalety tego rozwiązania warto wymienić:

• możliwość łączenia soczewek z okularami przeciwsłonecznymi,
• fakt, iż można w nich pływać, a nawet nurkować (dotyczy jedynie soczewek jednodniowych),
• to, że soczewki nie zaparują w wyniku nagłej zmiany temperatury,
• wyższy komfort użytkowania,
• brak wpływu na wygląd twarzy,
• korzystną cenę.

W salonie Dobra Marka dbamy o to, aby najchętniej wybierane soczewki kontaktowe były nieustannie dostępne. Wiemy, że wielu Klientów chętnie pozostaje przy jednokrotnie zakupionych produktach. Z tego powodu gwarantujemy, że soczewki o określonej specyfikacji zawsze znajdują się w naszej ofercie. Zależy nam na tym, aby użytkownicy byli zadowoleni z jakości świadczonych przez nas usług, stąd dbałość o kompleksowość tych usług, dostępnych każdego dnia.

https://optykbialystok.pl/salon-optyczny/soczewki/soczewki-kontaktowe/

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego przed odwiedzeniem salonu, zapraszamy do punktu stacjonarnego przy ulicy Słonecznej 25 w Białymstoku. Wejście do salonu znajduje się od ulicy Wyszyńskiego. Zapraszamy i gwarantujemy pełne zadowolenie z poczynionych inwestycji!

https://optykbialystok.pl/

Salon Optyczny Dobra Marka
ul. Stołeczna 25,
15-879 Białystok
(wejście od ul. Wyszyńskiego)
696 663 144, (85) 744 44 19
salon@optykbialystok.pl

poniedziałek – piątek 10:00-18:00
sobota 9:00-14:00

1375 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39