Docieplanie budynków Białystok - Symeria

dodane dnia: 2019-10-18 przez: Symeria Sp. z o.o.
Termin promocji: 2019-10-18 - 2029-10-18
Niesłabnąca potrzeba docieplania budynków – zalecamy piankę PUR

O docieplaniu budynków metodą natryskową rozmawiamy z Klientami, którzy chcą w pełni bezpiecznie oszczędzać na ogrzewaniu i zminimalizować wytracanie ciepła z pomieszczeń. Przemawiają za tym między innymi oszczędność opału, ale też ochrona ścian, stropów oraz dachu przed zawilgoceniem. Każdy aspekt funkcjonowania budynku można zatem rozpatrywać przez pryzmat izolacji natryskowych.

Od piwnicy po poddasze – jedna metoda, wiele korzyści

Różnica w ilości opału koniecznego do ogrzania pomieszczeń nieocieplonych i ocieplonych jest bardzo znaczna, a samo ciepło dłużej utrzymuje się we wnętrzach, które są odpowiednio chronione przed jego wytracaniem. Docieplaniem budynków metodą natryskową interesują się obecnie nie tylko Klienci indywidualni, lecz również firmy budowlane oraz deweloperzy, można ją stosować na różnych etapach tworzenia danego obiektu.
Więcej informacji o docieplaniu budynków na stronie https://ocieplanie-pianka.eu/ocieplenie-budynku/

Twój dom jest w fazie projektowania? Już wtedy należy postanowić, jaka forma docieplenia może być zastosowana w poszczególnych pomieszczeniach, natomiast pianka PUR rozwiązuje wiele dylematów jednocześnie – można ją zastosować na dowolnej powierzchni i na dowolnej kondygnacji.

Budynek już powstał, lecz nie zaczęły się jeszcze prace wykończeniowe? To dobry moment, aby warstwę dociepleniową zastosować pod planowane wykończenie elewacji wybranymi panelami elewacyjnymi, a na poddaszu zastosować natrysk pod płyty MDF mocowane bezpośrednio do krokwi.

Dom został już wykończony, a jego użytkowanie trwa kilka lat i więcej? Nawet w przypadku obiektów znacznie starszych zastosowanie metody natryskowej jest bezpieczne, ponieważ preparat jest lekki i nie obciąża konstrukcji. Ma to znaczenie zwłaszcza przy więźbie dachowej, która z czasem mogła ulec wypaczeniom.

Symeria – sprawdzony partner w docieplaniu budynków

Szukając firmy dociepleniowej w Białymstoku warto skorzystać z naszych usług. Zapewniamy wysokiej klasy preparaty do izolacji natryskowej, a o docieplaniu budynków wiemy z praktyki i długoletniego doświadczenia. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

626 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39