Dowiedz się, jak założyć firmę i odkryć swój potencjał zawodowy - cykl darmowych warsztatów

2015.05.31 00:00
Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku zaprasza na kolejny cykl warsztatów dla osób bezrobotnych.
Dowiedz się, jak założyć firmę i odkryć swój potencjał zawodowy - cykl darmowych warsztatów
Fot: pixabay.com

Szkolenia są skierowane do osób bezrobotnych bądź nie potrafiących odnaleźć się na obecnym rynku pracy. Będą prowadzone przez doradców zawodowych.

Białystok

10 i 11 czerwca odbędzie się szkolenie "Moja firma", podczas którego uczestnicy dowiedzą się, jakie cechy osobowościowe ułatwiają prowadzenie działalności gospodarczej. Specjaliści podpowiedzą, jakich formalności należy dopełnić, chcąc założyć własną firmę.

16 i 17 czerwca doradcy zawodowi opowiedzą, jak być skutecznym w poszukiwaniu pracy. Osoby, które wezmą udział w szkoleniu, poznają zasady pisania CV. Wykładowcy przedstawią też najczęściej pojawiające się błędy w dokumentach aplikacyjnych i sposoby przeprowadzenia rekrutacji.

W drugiej połowie czerwca urząd organizuje dwa szkolenia: "Komunikacja bez tajemnic" oraz "Odkryj swój potencjał zawodowy i osobisty". Na pierwszym uczestnicy dowiedzą się, jak przezwyciężać bariery komunikacyjne. Na drugim specjaliści podpowiedzą, jak poznać własny potencjał zawodowy i odkryć swoje możliwości na rynku pracy.

Łomża

23 czerwca w Łomży zaplanowano spotkanie, podczas którego uczestnicy będą mogli poznać i uwierzyć w samych siebie. Specjaliści wzbudzą ich motywację do rozwoju zawodowego i aktywnego poszukiwania zatrudnienia. Dzień później zaplanowano warsztaty dotyczące bezpiecznej pracy za granicą.

26 czerwca odbędą się warsztaty "Przygotowanie do wejścia na rynek pracy". Wykładowcy opowiedzą o lokalnym i europejskim rynku pracy oraz o tym, jak dostosować do niego swoje kwalifikacje.

Suwałki

Trzy szkolenia zaplanowano także w Suwałkach. Na początku czerwca zaplanowano spotkania dla osób aktywnie szukających pracy. Od 9 do 16 czerwca specjaliści będą uczyli uczestników warsztatów asertywności, która może przyczynić się do odniesienia sukcesów na rynku pracy. Ostatnie szkolenie będzie dotyczyło założenia własnej firmy – zaplanowano je na 26 czerwca.

Informacje i zapisy: telefonicznie 85 74 97 244 albo osobiście – Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku, ul. Pogodna 22.

Warsztaty są darmowe.

Justyna Kozicka
justyna.k@bialystokonline.pl

854 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39