Druk cyfrowy – New Vision Białystok

dodane dnia: 2017-04-19 przez: New Vision s.c. Grzegorz Piesiecki, Łukasz Karwowski
Termin promocji: 2017-04-19 - 2027-04-19
Zastosowanie technologii cyfrowej w druku otworzyło nowe możliwości branży reklamowej. Cyfrowy druk szybko znalazł swoje zastosowanie – to precyzyjna i błyskawiczna metoda, która zastąpiła offset przy wydrukach niskonakładowych. Świetnie sprawdza się w produkcji materiałów reklamowych na bieżące potrzeby, do okresowych działań promocyjnych, o niewielkich nakładach (ulotki, foldery reklamowe itp.). Oto nasza promocja dotycząca druku cyfrowego https://nowoczesnareklama.eu/oferta/studio-graficzne/druk-cyfrowy/

Kiedy wybrać druk cyfrowy?

Papier o zróżnicowanej gramaturze to bardzo dobry nośnik wydruków cyfrowych. Bez problemu możemy też wykorzystać papier kredowy i satynowany. W naszej pracowni używamy też papierów samoprzylepnych oraz wielowarstwowych kartonów o różnych grubościach.

Kiedy polecamy naszym Klientom skorzystanie z możliwości cyfrowej technologii?
- druk materiałów reklamowych – plakaty, ulotki, foldery i broszury,
- druk materiałów firmowych – wizytówki, firmowa papeteria,
- druki informacyjne – dokumenty firmowe do obiegu wewnętrznego, inserty prasowe, ogłoszenia.

Szybkość i jakość to te zalety druku cyfrowego, dzięki którym docenisz nasze usługi i możliwości tej technologii. Jeśli chcesz przeprowadzić kampanię reklamową i skorzystać z tradycyjnych sposobów dotarcia do Klienta za pomocą materiałów drukowanych, jest to najlepszy sposób.

Szybcy i dokładni jak druk cyfrowy – New Vision Białystok

Brak konieczności przygotowywania formy drukarskiej znacznie zwiększa prędkość druku cyfrowego, a możliwość personalizacji każdej kopii wydruku daje dodatkowe możliwości. Sprawia to, że wszędzie tam, gdzie nie opłaca się używanie druku offsetowego (ze względu na np. niskie nakłady i brak czasu), polecamy metodę cyfrową.

Ze swojej strony gwarantujemy, że nasze usługi druku również cechuje szybki czas realizacji i precyzja wykonania. Zapraszamy do regularnej współpracy jak i do składania jednorazowych, okazjonalnych zamówień.

728 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39