Odśnieżanie dachów - Rope Serwis Białystok

dodane dnia: 2016-05-09 przez: Rope-Serwis Sobolewski Michał
Termin promocji: 2016-05-09 - 2036-05-09
Nieodśnieżone dachy i ulice oraz zwisające sople lodu mogą stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi, a w wyjątkowych sytuacjach spowodować uszkodzenie konstrukcji. Każdy dach ma inną dopuszczalną grubość pokrywy śnieżnej, która może na nim zalegać.

Zachowanie bezpieczeństwa użytkowania budynków i dróg leży w obowiązku ich właścicieli i zarządców, a za nieprzestrzeganie prawa grożą wysokie kary.

Nie każdy z nas ma jednak czas lub możliwości, aby zająć się oczyszczaniem posesji, szczególnie w przypadku terenów o znacznej powierzchni. W związku z zapotrzebowaniem na tego typu usługi od wielu lat realizujemy zlecenia w zakresie:

* udrażniania i przetykania rynien,
* odśnieżania prywatnych posesji, chodników oraz dachów,
* usuwania nawisów, sopli i innych zagrożeń dla ruchu pieszych,
* likwidowania oblodzeń za pomocą soli i piachu.


Szczegóły na stronie http://ropeserwis.pl/oferta/odsniezanie-dachow/

Oferujemy wykonanie usług metodą tradycyjną oraz mechaniczną przy użyciu odśnieżarki spalinowej, która o wiele szybciej i skuteczniej radzi sobie ze śniegiem niż człowiek. Z kolei techniki alpinistyczne świetnie sprawdzają się przy usuwaniu sopli i śniegu z dachów.

Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo naszego zespołu oraz osób postronnych, dlatego każdy pracownik przechodzi specjalne szkolenie BHP i kurs alpinistyczny przygotowujący do prac na wysokościach.

Jesteśmy zawsze w najlepszej formie oraz dbamy o jakość wyposażenia, co umożliwia działanie na różnego typu budynkach o dowolnych gabarytach. Funkcjonujemy na rynku usług alpinistycznych od wielu lat, dlatego posiadamy wystarczające doświadczenie do podjęcia również trudnych i nietypowych zleceń.

Całą ofertę naszej firmy znaleźć można na naszej stronie internetowej http://ropeserwis.pl/oferta/

1513 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39