Dwa smoki i jeden burzowy dzień, który zmienia dla nich wszystko [KONKURS]

2024.02.20 09:27
Na scenie Białostockiego Teatru Lalek zostanie zaprezentowany spektakl dla najmłodszych "Tamtamtam i Tututu". Sztuka przedstawia historię dwóch smoków, które dowiadują się o swoim istnieniu pewnego burzowego dnia.
Dwa smoki i jeden burzowy dzień, który zmienia dla nich wszystko [KONKURS]
Fot: Bogumił Gudalewski

"Tamtamtam i Tututu" będzie prezentowany na scenie Białostockiego Teatru Lalek w sobotę (24 lutego) i niedzielę (25 lutego).

"Tamtamtam i Tututu"

Spektakl "Tamtamtam i Tututu" to sztuka stworzona z myślą o najmłodszych widzach. Przedstawia historię dwóch smoków, które zamieszkują przeciwne strony jednej góry. Pomimo tego, że są sąsiadami, nigdy przedtem nie zdali sobie sprawy z istnienia drugiego. Pewnego deszczowego dnia odkrywają jednak sekret drugiej strony góry, a wraz z zapadającym zmierzchem poznają również coś nowego o sobie i swojej naturze. Odkrycie to prowadzi do fascynujących przygód.

W obsadzie spektaklu "Tamtamtam i Tututu" znajdują się Grażyna Kozłowska, Paweł S. Szymański, Artur Dwulit i Staś Nagnajewicz. Autorem i reżyserem sztuki jest Jacek Malinowski. Muzykę przygotował
Marcin Nagnajewicz, za scenografię odpowiada Michał Wyszkowski, natomiast multimediami zajęła się
Katarzyna Zabłocka.Organizujemy konkurs, w którym można wygrać zaproszenia na spektakl. Aby je zdobyć, można wziąć udział w konkursie organizowanym TUTAJ.

Więcej informacji: "Tamtamtam i Tututu" w BTL

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1451 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39