Dwa wypadki na jednej ulicy. Kierowca wjechał w ogródek działkowy

2024.05.23 12:18
Najpierw kierowca stracił kontrolę nad pojazdem i wjechał do ogródka działkowego. Po chwili, po przeciwnej stronie ulicy motocyklista wjechał w tył osobówki.
Dwa wypadki na jednej ulicy. Kierowca wjechał w ogródek działkowy
Fot: Kolizyjne Podlasie

W środę, 22 maja, w godzinach popołudniowych w Białymstoku doszło do dwóch nietypowych i niebezpiecznych zdarzeń drogowych na ulicy Generała Nikodema Sulika.

Pierwszy wypadek miał miejsce około godziny 16:00. Kierowca samochodu osobowego, z nieustalonych przyczyn, stracił kontrolę nad pojazdem. Samochód, który taranował żółte barierki zabezpieczające chodnik, wjechał do ogródka działkowego. Siła uderzenia była na tyle duża, że uszkodzeniu uległy zarówno barierki, jak i część ogrodzenia ogródka. Na miejsce natychmiast przybyły służby ratunkowe. Kierowca został przetransportowany do szpitala. Na szczęście, w chwili wypadku, w ogródku działkowym nie było żadnych osób, co zapobiegło ewentualnym dodatkowym ofiarom.

Kilka minut później, po przeciwnej stronie ulicy doszło do kolejnego wypadku. Motocyklista nie zauważył zatrzymującego się samochodu osobowego marki KIA i wjechał w jego tył. Motocyklista, z licznymi obrażeniami, został przetransportowany do szpitala.

Oba wypadki wydarzyły się w odstępie kilkudziesięciu minut, co wywołało spore zamieszanie na miejscu zdarzenia.

Redakcja MW
24@bialystokonline.pl

1453 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39