Dwóch uczniów zostało wydalonych ze szkoły a to, że są... ludźmi! [KONKURS]

2024.03.06 07:06
Już niebawem na scenie Białostockiego Teatru Lalek zostanie przedstawia historię dwóch uczniów, którzy postanawiają udowodnić, że ludzkość potrafi nie tylko niszczyć, ale także naprawiać. Przenoszą się więc w podróż przez czasie i przestrzeni, aby ocalić zniszczoną Ziemię.
Dwóch uczniów zostało wydalonych ze szkoły a to, że są... ludźmi! [KONKURS]
Fot: Białostocki Teatr Lalek/Facebook

Spektakl "Andersen kosmiczny agent" będzie prezentowany na scenie Białostockiego Teatru Lalek w sobotę (9 marca) i niedzielę (10 marca).

Spektakl "Andersen kosmiczny agent"

"Andersen kosmiczny agent" to familijny spektakl, który przenosi oglądających w odległą Przyszłość, a dokładniej do roku 3333. Dwóch uczniów, Wojtek Pryszcz i Hans Christian Andersen, zostają wyrzuceni ze Szkoły Kosmicznych Agentów na planecie Dziewanna. Ich serca i marzenia zostają roztrzaskane. Czy Wojtek Pryszcz ma już nigdy nie zobaczyć Lavini, którą tak bardzo kocha? Ich wydalenie wynika bowiem z tego, że są po prostu Ludźmi, uznawanymi przez Kosmiczną Radę za zagrożenie dla porządku. Andersen i Pryszcz postanawiają udowodnić, że Ludzie potrafią nie tylko niszczyć, ale także naprawiać. Wyruszają w podróż na zniszczoną Ziemię, nie mając konkretnego planu, ale za to obdarzeni ogromnym entuzjazmem.

Autorką spektaklu jest Małgorzata Sikorska-Miszczuk. Reżyserią zajęła się Ewa Piotrowska. Rolę asystenta reżysera pełni Jacek Dojlidko. Scenografię przygotował Michał Dracz. Ruchem scenicznym zajęła się Marta Bury, natomiast muzykę opracowała Wojciech Błażejczyk.

W obsadzie znaleźli się: Magdalena Ołdziejewska, Agata Stasiulewicz, Agnieszka Sobolewska, Ewa Żebrowska, Jacek Dojlidko, Mateusz Smaczny, Piotr Wiktorko i Maciej Zalewski.

Organizujemy konkurs, w którym można wygrać zaproszenia na spektakl. Aby je zdobyć, można wziąć udział w konkursie, który jest dostępny TUTAJ.

Więcej informacji: "Andersen kosmiczny agent" w BTL

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1870 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39