Dyrektor białostockiego szpitala wyróżniona w prestiżowym konkursie

2023.01.26 09:49
Magdalena Joanna Borkowska, dyrektor Białostockiego Centrum Onkologii została wyróżniona w prestiżowym konkursie "Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny".
Dyrektor białostockiego szpitala wyróżniona w prestiżowym konkursie
Fot: BCO
dyrektor BCO Magdalena Joanna Borkowska

Magdalena Joanna Borkowska, dyrektor Białostockiego Centrum Onkologii im. Marii Curie-Skłodowskiej w Białymstoku została wyróżniona w kategorii Menedżer Roku 2022 w Ochronie Zdrowia w prestiżowym konkursie "Sukces Roku w Ochronie Zdrowia — Liderzy Medycyny".

Konkurs, który zorganizowano po raz dwudziesty,ma na celu wyłonienie oraz nagrodzenie osób, które szczególnie wyróżniły się w polskiej medycynie. Nagrody są przyznawane w kilku kategoriach: r Roku, Ambasador Zdrowia czy Osobowość Medyczna Roku. Kandydaci są zgłaszani przez organizacje społeczne i zawodowe, związki pracodawców oraz osoby indywidualne. Dyrektor BCO została wyróżniona w kategorii Menedżer Roku 2022. Jak sama przyznaje, jest to dla niej motywacja do dalszej pracy i podejmowania kolejnych działań:

- Jako dyrektor Białostockiego Centrum Onkologii zobowiązuje się do kontynuowania naszej misji, którą jest dostarczanie najwyższej jakości opieki medycznej dla osób dotkniętych chorobami nowotworowymi. Nadal będziemy inwestować w nowoczesne technologie, kształcić i rozwijać nasz zespół medyczny oraz prowadzić działalność profilaktyczną i edukacyjną. Wszystko po to, by zwiększać efektywność leczenia i poprawiać jakość życia naszych pacjentów” - mówi Magdalena Joanna Borkowska.

Wyróżnieni odebrali swoje nagrody w środę (25.01) w podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1228 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39