Dzień Dziecka. Mnóstwo propozycji na cały weekend [WIDEO]

2015.05.28 00:00
Zastanawiasz się, jak spędzić Dzień Dziecka ze swoją pociechą? Zajrzyj do naszego informatora. Placówki przygotowały ciekawe propozycje na weekend poprzedzający święto - 30 i 31 maja.
Dzień Dziecka. Mnóstwo propozycji na cały weekend [WIDEO]
Fot: freeimages.com

CLZ: festyn rodzinny i gra logiczna

Czy widzieliście, jak rośnie fasola? Podczas rodzinnego festynu lepiej poznacie przyrodę. Będziecie mogli przeprowadzać eksperymenty przyrodnicze pod okiem ekspertów! Natomiast w poniedziałek (1.06) odbędzie się Centralny Turniej Memory.

Sprawdź: Zielonym do góry - festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka, Centralny Turniej Memory vol. 6

Opera: spektakl i nie tylko

Spektakl "Adonis ma gościa", koncerty, pokaz tańca, żonglerka i malowanie twarzy - takie atrakcje czekają na dzieci w Operze przy Odeskiej.

Sprawdź: Dzień Dziecka w Operze

A może do kina?

W Forum będzie można obejrzeć ekranizacje książek Astrid Lindgren. Filmowy weekend również w Heliosie. Wśród propozycji znajdą się animacje dla dzieci, filmy dla młodzieży i specjalny seans dla najmłodszych - "Pierwszy raz w kinie". W repertuarze m.in. "Rechotek". Na dzieci czekają też niespodzianki i konkursy.Repertuar kin

Wizyta w teatrze

Teatr Dramatyczny Mateusz i Basia uwielbiają odwiedzać swojego pradziadka. Tym razem starszy pan opowie prawnukom kryminalną historię osadzoną w czasach odkryć naukowych wieku XIX. W Węgierce premiera - spektakl naukowy "Gra o ton".

BTL Krokodyl żywi się ciastkami kokosankami, nabawia się jednak bólu zęba. Cóż, musi pójść do doktora. Robi jednak wszystko, by do doktora nie iść. Pierwszą propozycją dla dzieci jest "Puszek". Druga to gościnny "Pan Maluśkiewicz" - spektakl wypełniony muzyką i wyśmienitym humorem.

Repeartuar teatrów

Dzień Dziecka w galeriach handlowych

Także centra handlowe przygotowały specjalne atrakcje dla dzieci. W Alfa Centrum królować będą drony, nie zabraknie też konkursów z nagrodami. W Atrium Biała dzieci spotkają gwiazdy Disneya. W CH Auchan dowiedzą się, jak powstają cukierki, wezmą też udział w warsztatach. Z kolei w Outlet Białystok motywem przewodnim imprezy będzie Dziki Zachód.

Sprawdź: Imprezy dla dzieci

Za miastem: Dzień Dziecka w skansenie

Podczas niedzielnej imprezy przybliżone zostaną tradycyjne gry i zabawy na świeżym powietrzu. Będzie można zwiedzić wystawę czasową. Nie zabraknie także warsztatów plastycznych oraz wykonywania latawców i wiatraczków.

Sprawdź: Dzień Dziecka w skansenie

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

752 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39