Dzień Dziecka w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna

dodane dnia: 2023-05-29 przez: kul57
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy: 2023-06-03
Z okazji Dnia Dziecka na sobotę 3 czerwca Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna zaplanowało spotkanie, podczas którego na dobrą zabawę mogą liczyć i dzieci, i ich rodzice.

Warto pamiętać, że kuchnia to nie tylko miejsce, gdzie powstają ulubione smaki, lecz również niezwykłe laboratorium, w którym substancje łączą się ze sobą i tworzą potrawy. W sobotę 3 czerwca podczas spotkania w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna będzie można dowiedzieć się czym jest kuchnia molekularna i przekonać się, jak ważną rolę odgrywają w niej chemia i fizyka.
Wykonywanie lodów w obłokach dymu sprawi, że dzieci zapamiętają tegoroczne świętowanie Dnia Dziecka na długo, a kolorowe koktajle i smerfastyczne desery pobudzą wyobraźnię wszystkich uczestników. Podczas spotkania będzie można poznać sposoby na wykorzystanie dostępnych w każdej kuchni produktów, by stworzyć kulinarne arcydzieła. W menu pojawia się także kawior owocowy, molekularna pianka z soku, dymiące lemoniady „Smoczy oddech”.

30-minutowe warsztaty odbędą się 6 razy w ciągu dnia o godzinach: 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00 oraz 16.00.

Mali uczestnicy spotkania będą mogli wziąć również udział w naukowych warsztatach. Podczas wspólnie spędzonego czasu przekonają się, że nauka może być dobrą zabawą. W trakcie bezpłatnych zajęć powstaną, m.in. elektryczny balon, rozkwitający papierowy kwiat, magnetyczna wędka czy cukierkowy kalejdoskop.

Dzień Dziecka to czas na beztroską zabawę. W trakcie zajęć dzieci będą mogły puścić wodze fantazji i przygotować korony. Będzie to doskonały rekwizyt do zabaw w królestwo, którym władają sprawiedliwe królowe i dzielni królowie. Będzie można również spróbować sił i stworzyć kolorowe stworki z balonów.

Rodzinne spotkanie z okazji Dnia Dziecka odbędzie się 3 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna przy ul. Produkcyjnej 84 w Białymstoku. W zajęciach będzie można wziąć udział od godziny 11.00 do godziny 17.00. Wstęp wolny.
Miejsce imprezy
ul. Produkcyjna 84
15-680 Białystok

1755 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39