Dziewczyny na politechniki: konkurs na staż w międzynarodowej korporacji

2013.03.07 00:00
Studentki kierunków technicznych z całej Polski mają szansę wygrać miesieczne staże w warszawskim oddziale międzynarodowej firmy GTECH Corporation.
Dziewczyny na politechniki: konkurs na staż w międzynarodowej korporacji
Fot: shutterstock
Staże odbywać się będą zarówno podczas wakacji, jak i roku akademickiego

Polski oddział firmy GTECH oferuje trzy miesięczne płatne staże w swoim Warszawskim Centrum Technologicznym. Oferta realizowana jest we współpracy z ogólnopolskim programem „Dziewczyny na politechniki” i skierowana jest do studentek kierunków ścisłych i technicznych. Zwycięskie stażystki będą uczestniczyć m.in. w projektowaniu zaawansowanych technologicznie systemów dla loterii.

Fira GTECH Corporation zajmuje się opracowywaniem systemów loteryjnych. Współpracuje z ok. 80 klientami na 6 kontynentach. W tym roku firma po raz drugi została nagrodzona międzynarodowym certyfikatem Top Employers Polska.

Warunkiem uprawniającym do odbycia stażu jest posiadanie statusu studentki na jednej z uczelni wyższych, które biorą udział w akcji Dziewczyny na Politechniki, w tym także Politechniki Białostockiej. Staże czekają na pierwsze dziewczyny (liczy się kolejność zgłoszeń), które nadeślą dokumenty potwierdzające podjęcie nauki na adres m.banach@perspektywy.pl i odbędą rozmowę kwalifikacyjną.

Więcej informacji na stronie dziewczynynapolitechniki.pl oraz gtechpoland.com.

Joanna Kulik
joanna.k@bialystokonline.pl

1609 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39