POLECAMY
W czwartek (23 marca) Białostoczanie będą mogli usłyszeć wycie syreny alarmowej. Na szczęście nie ma jednak powodów do niepokoju, gdyż dźwięk będzie częścią zaplanowanych ćwiczeń szkoleniowych.
Komenda 25 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Białymstoku poinformowała, że na terenie kompleksu wojskowego przy ul. Kawaleryjskiej 70 w godz. 10.00-13.00 będzie uruchamiana syrena alarmowa. Działanie to jest związane z realizacją ćwiczeń szkoleniowych „Dzień Zagrożenia Skażeniem”. Warto dodać, że sygnał emitowany podczas ćwiczeń nie oznacza rzeczywistego zagrożenia, dlatego mieszkańcy nie muszą podejmować żadnych działań w odpowiedzi na dźwięk syreny.
Diana Rusiłowicz
24@bialystokonline.pl
Aktualności 16:00
Kultura i Rozrywka 15:44
Drogówka 14:00
Sport 13:40
Nauka 12:33
Aktualności 12:00
Kultura i Rozrywka 12:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji