Egzamin na "prawko" nie tylko w Białymstoku. Filia w Bielsku Podlaskim też wznawia pracę

2020.05.07 19:13
Od najbliższego wtorku (12.05) egzaminy na prawo jazdy będzie można zdawać już nie tylko w Białymstoku, ale także w Bielsku Podlaskim.
Egzamin na "prawko" nie tylko w Białymstoku. Filia w Bielsku Podlaskim też wznawia pracę
Fot: WORD Białystok

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku przeżywał w ostatnich dniach prawdziwe oblężenie, dlatego też władze placówki podjęły decyzję, by swą działalność - po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa - wznowiła również filia w Bielsku Podlaskim. Ośrodek wróci do pracy we wtorek i od tego dnia będzie już można zdawać egzaminy m.in. na najpopularniejszą kategorię B. Ważną informacją jest również to, że w drugiej połowie maja (dokładnie 18.05) wprowadzona zostanie tam nowość w postaci egzaminów na kategorię A.

Przypomnijmy, że WORD Białystok jako pierwszy tego typu ośrodek w Polsce - jeszcze przed długim majowym weekendem - wznowił działalność po wprowadzeniu nowych procedur sanitarnych minimalizujących ryzyko epidemiologiczne dla kandydatów oraz egzaminatorów. Wszyscy zdający przed wejściem na teren obiektu mają mierzoną temperaturę ciała, a ponadto muszą posiadać własne maseczki i rękawiczki. Obowiązują limity osób przebywających w pomieszczeniach, egzaminatorzy pracują w przyłbicach, a samochody po każdym egzaminie są odkażane.

Egzaminy w Bielsku Podlaskim będą się odbywać w godz. 8.30-16.30. We wspomnianej filii WORD-u zachowane zostaną oczywiście te same zasady bezpieczeństwa, co w Białymstoku.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1478 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39