Ekipa Up To Date Festival wyrusza na Audioriver do Płocka

2014.07.24 00:00
Już po raz kolejny ekipa związana z festiwalem Original Source Up To Date wyruszy na Audioriver. Częścią składową OSUTD jest bowiem kolektyw i label płytowy, który zaprezentuje się na targach muzycznych w Płocku.
Ekipa Up To Date Festival wyrusza na Audioriver do Płocka
Fot: materiały Audioriver
Ekipa OSUTD Festival już po raz kolejny będzie gościć na płockim festiwalu

"Szybko rozwijający się białostocki festiwal" - tak o naszej imprezie piszą organizatorzy Audioriver. Częścią składową Original Source Up To Date Festival jest kolektyw i od niedawna label płytowy Technosoul, który tworzą Dtekk, Essence, Gem i Piotr Klejment. Działalność wytwórni rozpoczęło wydawnictwo Piotra Klejmenta - 1984 EP, na której znajdą się remixy takich artystów, jak Perc i Sleeparchive.

Tak jak w poprzednich latach, przedstawiciele projektu na stoisku zaprezentują ciekawą instalację artystyczną, a także zapoznają uczestników targów z informacjami o swojej działalności DJ-skiej i promotorskiej. Audioriver rozpocznie się jutro i potrwa do niedzieli.

Z kolei piąta edycja OSUTD odbędzie się 19 i 20 września. Impreza łączy kulturę muzyki elektronicznej z hip-hopem i sztukami wizualnymi, a line-up to miks klasyków i świeżych trendów. Festiwal organizowany jest na terenie powojskowych magazynów Węglowa oraz w salach Opery i Filharmonii Podlaskiej.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1172 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39