Eliminacje Regionalne do X Międzynarodowego Festiwalu Piosenki - Anna German

dodane dnia: 2023-04-24 przez: kul57
Impreza Patronat BiałystokOnline.pl
Eliminacje Regionalne do X Międzynarodowego Festiwalu Piosenki - Anna German
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy:
2023-04-24 - 2023-06-17
Młodych ludzi zafascynowanych dobrą piosenką z wartościowym tekstem zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki - „Anna German".

Zgłoszenia można przesyłać do 17 maja 2023 r. na adres: swpw.bialystok@wp.pl lub annagermanfestiwal@gmail.com . Organizatorzy zachęcają także do kontaktu telefonicznego pod numerami: 660 290 633, 505 171 688.

Eliminacje regionalne odbędą się w sobotę 17 czerwca w Spodkach PIK przy ul. Św. Rocha 14 w Białymstoku. Regulamin eliminacji, formularz zgłoszeniowy oraz wszelkie inne informacje zostaną przesłane osobom zainteresowanym po kontakcie mailowym bądź też telefonicznym z Podlaskim Oddziałem Wojewódzkim Stowarzyszenia Współpracy Polska – Wschód oraz są do pobrania na stronie.

Do udziału w festiwalu mogą zgłaszać się osoby z województwa podlaskiego, w wieku od 18. do 28. lat.

Oprócz głównego konkursu przewidziana jest również kategoria pozakonkursowa, w której mogą zaprezentować się osoby poniżej 18. roku życia lub które mają więcej niż 28 lat, z całego kraju, osoby nieposiadające polskiego obywatelstwa. W tym roku szczególnie zapraszamy do udziału obywateli ukraińskich przebywających w Polsce.

Głównym założeniem i misją Festiwalu jest prezentacja fenomenalnego wzorca muzycznego, jakim była twórczość Anny German. Dążeniem organizatorów konkursu jest wykreowanie sceny debiutów, przyszłych artystów inspirujących się i nawiązujących do najlepszych wzorów muzyki rozrywkowej.

Laureat eliminacji regionalnych weźmie udział w finale Festiwalu, który odbędzie się 17 listopada 2023 r. w Operze i Filharmonii Podlaskiej - Europejskim Centrum Sztuki w Białymstoku imienia Stanisława Moniuszki.

Organizatorem regionalnych eliminacji festiwalu jest Podlaski Oddział Wojewódzki Stowarzyszenia Współpracy Polska – Wschód, a współorganizatorami: Stowarzyszenie Liga Kobiet Polskich i Podlaski Instytut Kultury.
Jesteśmy pewni, że kolejne edycje Festiwalu, w tym tegoroczna, będą służyć odkrywaniu następnych diamentów.

Uczestnicy otrzymają upominki, nagrody i dyplomy.
Miejsce imprezy
ul. św. Rocha 14
15-879 Białystok

705 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39