Festiwal Up To Date 2022. Limitowana pula karnetów już w sprzedaży

2022.01.21 09:21
Do sprzedaży trafiła właśnie mocno limitowana pula Karnetów Full na tegoroczny Up To Date Festival, który odbędzie się w dniach 2-4 września.
Festiwal Up To Date 2022. Limitowana pula karnetów już w sprzedaży
Fot: mat. prasowe

Pierwszy weekend września Białystok po raz trzynasty z rzędu przywita sympatyków muzyki serwowanej przez organizatorów Up To Date Festivalu. To wydarzenie, na które do największego miasta północno-wschodniej Polski, właśnie dla tej oryginalnej i autentycznej mieszanki muzycznych gatunków – zaczynając od ambitnego rapu, przez muzykę techno, electro, na ambiencie i współczesnej klasyce kończąc – równoważonej niepodrabialną atmosferą, nieprzerwanie od ponad dekady przyjeżdżają tysiące fanów nie tylko z całej Polski, ale i z poza jej granic.

Jaki będzie tegoroczny Up To Date Festival?

- Zanim zdradzimy szczegóły i programowe ramy nadchodzącej edycji, chcemy dać szansę najwierniejszym fanom festiwalu uczestnictwa we wszystkich przygotowywanych przez nas wydarzeniach 13. edycji Up To Date Festivalu na wyjątkowych zasadach. Dlatego do sprzedaży wpuszczamy dziś mocno limitowaną pulę Karnetów FULL. Ich zakup będzie uprawniał do udziału m.in. w: Centralnych Salonach Ambientu, koncertach na Stadionie Miejskim, Koncercie Zamknięcia i potężnych Afterach w Klubie FOMO – mówi Jędrzej Dondziło, dyrektor artystyczny Up To Date Festivalu.

Ciężko przewidzieć, jak długo limitowana pula karnetów będzie w sprzedaży, dlatego organizatorzy zachęcają do szybkich zakupów. Pozostałe kategorie biletów pojawią się w sprzedaży dopiero po wyczerpaniu puli Karnetów FULL.

Up To Date Festival odbywa się w Białymstoku, w samym sercu północno-wschodniej Polski. Każdego roku, od ponad dekady UTDF odwiedza ponad 10 tys. gości, zaś wydarzenia festiwalowe mają swoje miejsce w tak różnorodnych przestrzeniach, jak Stadion Miejski w Białymstoku, Opera i Filharmonia Podlaska czy Pałac Branickich. Misją Up To Date Festivalu jest prezentacja przeróżnych gatunków muzyki elektronicznej i basowej, zaczynając od ambitnego rapu, przez muzykę techno, electro, na ambiencie i współczesnej klasyce kończąc.

Karnety można zakupić: tutaj.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

942 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39