Festiwal Zebrane. Spotkaj pisarza, zdobądź autograf

2018.10.09 07:31
Piotr Nesterowicz, Tomas Venclova, Małgorzata Rejmer - to tylko kilku autorów, którzy wezmą udział w Festiwalu Literackim Zebrane. Impreza rozpoczyna się w sobotę (13.10).
Festiwal Zebrane. Spotkaj pisarza, zdobądź autograf
Fot: Tomasz Pienicki

Festiwal to propozycja dla wszystkich miłośników literatury. W programie są spotkania z pisarzami i ekspertami. Kolejny raz na Zebranych pojawi się autor zagraniczny. Nie zabraknie też dobrej muzyki. Jak zwykle wydarzeniu towarzyszyć będą nowości, premiery, gorące dyskusje. Tradycyjnie pojawi się też festiwalowa księgarnia. To będzie dziewiąta edycja wydarzenia.

Do Białegostoku przyjadą: Artur Domosławski, Piotr Nesterowicz, Krzysztof Czyżewski, Andrzej Franaszek, Tomas Venclova, Ryszard Koziołek, Ludwika Włodek, Cezary Łazarewicz, Maciej Płaza i Małgorzata Rejmer. W programie festiwalu jest także dyskusja z udziałem Klementyny Suchanow i Rafała Księżyka - jej temat to "Napisać życiorys".

Nie może zabraknąć koncertu. Na finał imprezy, w środę (17.10) wystąpi Piotr Bukartyk.

Wszystkie festiwalowe wydarzenia odbędą się w klubie Zmiana Klimatu. Na spotkania i dyskusję wstęp jest wolny. Na koncert obowiązują bezpłatne zaproszenia.

Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Fabryka Bestsellerów. Portal BiałystokOnline patronuje wydarzeniu.

Program: 9. Festiwal Literacki Zebrane

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1274 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39