Filmowy Dzień Dziecka. Świętowanie w wirtualnym kinie [WIDEO]

2020.05.28 08:16
Białostocki Ośrodek Kultury zaprasza najmłodszych widzów do wspólnego domowego świętowania Dnia Dziecka w wirtualnym kinie. Placówka przygotowała filmowe pokazy w niedzielę (31.05) i poniedziałek (1.06).
Filmowy Dzień Dziecka. Świętowanie w wirtualnym kinie [WIDEO]
Kadr z filmu "Pettson i Findus - mały kłopot, wielka przyjaźń"

Nietypowa para przyjaciół

Obejrzeć można będzie wspólnie film "Pettson i Findus - mały kłopot, wielka przyjaźń", a po seansie w ramach warsztatów plastycznych stworzyć własnego kociego przyjaciela.

Przyjaźń człowieka z kotem nikogo nie dziwi. A co, jeśli ten kot mówi? A do tego jest bardzo ciekawski i dowcipny? Taki właśnie jest Findus, pupil, który trafia pod opiekę cichego Pettsona. Poznajcie tę nietypową parę przyjaciół i ich zabawne przygody!Pokaz filmu rozpocznie się w niedzielę o godz. 12.00 oraz w poniedziałek o godz. 18.00. Krótkie warsztaty "Stwórz własnego Kota Findusa" via YouTube udostępnione zostaną po pierwszym pokazie filmu, ok. godz. 13.30.

Co zrobić, by obejrzeć film online?

Trzeba kupić bilet na film na stronie internetowej Białostockiego Ośrodka Kultury. Sprzedaż biletów zakończy się na 3 godziny przed godziną projekcji. Po kupieniu biletu, na podany przez kupującego adres mailowy wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu.

Na ten sam adres mailowy, w dniu pokazu (31 maja lub 1 czerwca) na 5 minut przed seansem (ok. godz. 11.55 / ok. godz. 17.55) zostanie wysłany link do filmu wraz z hasłem.

Oglądanie filmu można rozpocząć w trakcie pierwszej godziny trwania seansu (czyli do 13.00 / do 19.00). Link będzie aktywny jeszcze przez godzinę po zakończonym pokazie.

Przed oglądaniem filmu sprawdź, czy masz najbardziej aktualną wersję przeglądarki i systemu operacyjnego oraz dobre połączenie z internetem. Obsługiwane: Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge, Safari lub Opera z łączem co najmniej 30 Mb/s na urządzeniu do oglądania. Prędkość internetu można sprawdzić na stronie speedtest.pl. Podczas oglądania filmu lepiej zamknąć pozostałe karty w przeglądarce i programy.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

758 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39