Frezowanie materiałów reklamowych – New Vision Białystok

dodane dnia: 2017-04-19 przez: New Vision s.c. Grzegorz Piesiecki, Łukasz Karwowski
Termin promocji: 2017-04-19 - 2027-04-19
Technologia frezowania polega na niezwykle precyzyjnym odwzorowaniu projektu na niemal dowolnym tworzywie, z użyciem sterowania komputerowego. Dzięki frezowaniu można odtworzyć nawet bardzo skomplikowane kształty, przy zachowaniu najwyższej jakości, dokładności i powtarzalności.

Park maszynowy naszej agencji jest wyposażony w wysokiej klasy maszynę frezującą. Naszymi zleceniodawcami są często inne agencje reklamowe, dla których frezujemy ich projekty. Mówi to dużo o jakości naszych usług, doświadczeniu pracowników i wyposażeniu pracowni. Oto nasza promocyjna oferta https://nowoczesnareklama.eu/oferta/uslugi/frezowanie/

Frezowanie materiałów – wyższa klasa reklamy i duże możliwości

Frezowanie pozwala na stworzenie trwałej reklamy na wielu formatach, powszechnie wykorzystywanych w reklamie wizualnej. Zaliczamy do nich:
- reklamy przestrzenne,
- reklamy świetlne,
- kasetony reklamowe,
- tabliczki informacyjne,
- szyldy,
- elementy dekoracyjne,
- materiały promocyjne, upominki, gadżety.

Przy zamówieniu dobierzemy tworzywo najlepsze dla Twojego projektu reklamowego. Frezowanie możemy wykonać na następujących materiałach:
- plexi,
- tworzywo PVC twarde i standardowe,
- DIBOND,
- laminat HPL
- poliwęglan, polietylen,
- drewno,
- aluminium.

Szeroki wybór materiałów podatnych na frezowanie sprawia, że techniki tej można używać przy niemal wszystkich realizacjach. Dzięki temu nie musisz się ograniczać w kwestii wyboru formy i formatu nośnika. Możesz stworzyć kompleksowy zestaw reklamowy, zgodny z wzorcem identyfikacji wizualnej twojej firmy.

1432 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39