Fundacja "Pomóż im" Organizacją Przyjazną Woluntariuszom

2011.11.24 00:00
Fundacja "Pomóż Im" na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci została jako jedyna z Białegostoku i województwa podlaskiego wyróżniona tytułem "Organizacji Przyjaznej Wolontariuszom".
Fundacja "Pomóż im"  Organizacją Przyjazną Woluntariuszom
Fot: Fundacja "Pomóż Im"

Konkurs po raz pierwszy zorganizowało Centrum Wolontariatu w Warszawie. Jego celem jest wyróżnienie i promowanie pozytywnych przykładów organizacji i instytucji, które na co dzień korzystając z wsparcia wolontariuszy, nie tylko przestrzegają obowiązujących norm prawnych, ale we współpracy tej idą o wiele dalej. Tworzą przyjazne środowisko pracy dla wolontariuszy, dbają o ich rozwój, właściwą organizację i koordynację pracy, wspierają w codziennych aktywnościach.

Uroczystość wręczenia certyfikatu odbędzie się w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny w Warszawie 1 grudnia W gali ma wziąć udział Prezydent RP Bronisław Komorowski, a uroczystość jest organizowana jako wydarzenie kulturalne zamykające obchody Europejskiego Roku Wolontariatu 2011.

Jednocześnie wolontariusz Fundacji "Pomóż im" Łukasz Kononiuk został laureatem konkursu Barwy Wolontariatu i ma szansę na zdobycie jednego z trzech głównych miejsc.

MAG

1551 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39