Gala Białystok Chorten Boxing Show VI coraz bliżej. W piątek ceremonia ważenia

2022.08.29 10:36
3 września w stolicy Podlasia dojdzie do skutku kolejna pięściarska gala organizowana przez Dariusza Snarskiego. Dzień wcześniej, w Galerii Jurowieckiej, planowane jest oficjalne ważenie bohaterów sobotniego widowiska.
Gala Białystok Chorten Boxing Show VI coraz bliżej. W piątek ceremonia ważenia
Fot: Grzegorz Chuczun

Już tylko 5 dni dzieli nas od gali Białystok Chorten Boxing Show VI. W walce wieczoru zaprezentuje się Przemysław "Smile" Gorgoń (15-9-1, 6 KO), który skrzyżuje rękawice z Holendrem Gino Kantersem (9-4-2, 4 KO). Dla zawodnika reprezentującego grupę Chorten Boxing Production będzie to najważniejsza potyczka w karierze. Rywalizacja toczyć się ma bowiem o pas Międzynarodowego Mistrza Rzeczpospolitej Polski wagi super średniej. Interesująco zapowiada się też co-main event. Utalentowany Krzysztof Warekso (2-0-1, 1 KO), czyli były mistrz województwa podlaskiego, zmierzy się w nim z doświadczonym Piotrem Bisiem (6-1-1, 1 KO). Obaj zawodnicy walczyli ze sobą już w maju, ale wtedy sędziowie ogłosili remis. Teraz nadarzy się okazja do rewanżu.

Podczas gali Białystok Chorten Boxing Show VI w akcji zobaczymy również m.in. takich pięściarzy jak: Daniel Urbański, Tadeusz Podborowski, Tobiasz Dudź czy Marcin Małyszka. W roli gości specjalnych mają się ponadto pojawić: Dariusz "Tiger" Michalczewski, Albert "Dragon" Sosnowski, Aleksy Kuziemski czy Zenek Martyniuk.

Przedsmak tego, co nas czeka w sobotę, poczujemy już dzień wcześniej. W piątek, na poziomie -1 między windami panoramicznymi w Galerii Jurowieckiej, odbędzie się bowiem ceremonia ważenia zawodników. Jej start zaplanowano na godz. 16.00. Sama gala ruszy w sobotę o godz. 19.00, a miejscem zmagań będzie hala lodowiska BOSiR. Sprzedaż biletów na bokserską imprezę prowadzona jest drogą internetową.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1422 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39