Helios Sport - transmisja wyjazdowego meczu Jagiellonii Białystok z Górnikiem Zabrze

dodane dnia: 2024-02-28 przez: zoko
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy: 2024-03-02
Organizatorzy zapraszają na transmisję wyjazdowego meczu Jagiellonii Białystok z Górnikiem Zabrze w ramach projektu Helios Sport.

W ramach projektu Helios Sport przeprowadzona zostanie transmisja wyjazdowego meczu Jagiellonii Białystok z Górnikiem Zabrze. To niepowtarzalna okazji do wspólnego kibicowania w komfortowych warunkach sali kinowej.

Jagiellonia – lider piłkarskiej ekstraklasy – w sobotę zagra na wyjeździe z Górnikiem Zabrze. Fanów Dumy Podlasia, którzy nie mogą bezpośrednio kibicować na śląskim stadionie, Kino Helios w Galerii Atrium Biała zaprasza na transmisję meczu na wielkim ekranie.

Po porażce z Lechem Poznań i remisie z Ruchem Chorzów, Jagiellonia nadal pozostaje na szczycie tabeli PKO BP Ekstraklasy. W najbliższą sobotę (2 marca) Żółto-Czerwonych czeka wyjazdowe spotkanie z Górnikiem Zabrze. Fani liczą oczywiście na zwycięstwo i dużą ilości goli. Pełny przebieg spotkania będzie można zobaczyć w Kinie Helios w Galerii Atrium Biała. To doskonała okazji do wspólnego kibicowania w gronie znajomych czy rodziny.

Sportowe wydarzenia nie po raz pierwszy goszczą na ekranie kina Helios. Cieszą się sporym zainteresowaniem widzów oraz mają już swoich stałych fanów. Dlaczego warto zdecydować się oglądanie meczu w kinie? Powodów jest kilka. W przestrzeni sali kinowej, przy doskonałej jakości dźwięku oraz obrazu, widzowie mogą poczuć sportowe emocje niczym jak na realnym stadionie i w komfortowych warunkach dopingować swoich faworytów. Kinowe transmisje świetnie budują wspólnotę kibiców, bardzo dobrze oddają klimat sportowej rywalizacji najlepszych drużyn piłkarskich, zapewniając znakomitą rozrywkę miłośnikom footboolu.

W ramach projektu Helios Sport widzowie mieli już okazji oglądać mecze reprezentacji Polski podczas mundialu w Katarze czy zmagania najlepszych drużyn Starego Kontynentu w Lidze Mistrzów. Teraz czas na lokalną odsłonę Helios Sport!

Rozpoczęcie: godzina 14.45

Partnerem transmisji jest CanalPlus.

Bilety do nabycia w kasie kina, przez stronę i aplikację.

1556 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39