I Move You. Gwiazdy zatańczą w Teatrze Dramatycznym [wideo]

2012.11.12 00:00
Janja Lesar i Krzysztof Hulboj, Paulina Biernat i Stefano Terrazzino, Jan Kliment i Anna Głogowska – tych mistrzów tańca towarzyskiego, znanych z programu "Taniec z gwiazdami", zobaczymy wkrótce w białostockim teatrze. Premiera taneczno-aktorskiego przedsięwzięcia "I Move You" przewidziana jest na 25 listopada 2012 r. na deskach Teatru Dramatycznego.
I Move You. Gwiazdy zatańczą w Teatrze Dramatycznym [wideo]
materiały organizatora

Motywem przewodnim spektaklu "I Move You" będzie zaprezentowanie w niekonwencjonalny sposób trzech niezwykłych miłości, ich dramatyzmu, poświęcenia i pasji, jakie towarzyszą kobiecie i mężczyźnie. Zobaczymy walkę o miłość przepełnioną emocjami, namiętną, pasjonującą wyrażoną za pomocą ruchu ciał i słowa. Na scenie teatru będziemy mieli okazję zobaczyć nie tylko doskonałą grę aktorską, lecz także magiczną mowę tańca wspaniałych artystów.

Za reżyserię oraz choreografię odpowiadać będzie Maciej Zakliczyński, a konsultacją artystyczną zajmować się będzie jedna z najzdolniejszych polskich reżyserek – Agnieszka Korytkowska-Mazur. Kostiumy zaprojektuje osobiście Stefano Terrazzino. Spektakl urozmaici piękna muzyka, taniec oraz nowoczesne techniki przekazu, które wprowadzą widzów w niepowtarzalny nastrój i przeniosą do świata miłości, zazdrości i pożądania.

Oto zapowiedź spektaklu:Na scenie wystąpią między innymi: mistrzyni świata – Janja Lesar oraz 9-krotny mistrz Polski – Krzysztof Hulboj, zwycięzcy European Championship Latin American Dance Show – Paulina Biernat i Stefano Terrazzino, jak również kiklukrotny mistrz w tańcu latynoamerykańskim – Jan Kliment wraz z dwukrotną finalistka Mistrzostw Świata w South American Showdance – Anną Głogowską.
Za produkcję spektaklu odpowiada firma Sting Communication prowadzona przez Weronikę Marczuk. Portal BiałystokOnline.pl patronuje przedsięwzięciu.

O wydarzeniu: "I Move You" - spektakl taneczno-aktorski

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

881 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39