II Targi Książki w Białymstoku – jedyne po tej stronie Wisły

2013.04.18 00:00
Szymon Hołownia, Mariusz Wilk, Krzysztof Varga, Tomasz Sekielski, Grzegorz Kasdepke – to tylko kilku autorów, z którymi będą mogli się spotkać uczestnicy Targów Książki. Impreza rozpoczyna się w piątek, 19 kwietnia i potrwa do niedzieli.
II Targi Książki w Białymstoku – jedyne po tej stronie Wisły

W zeszłym roku targi odwiedziło blisko 7 tysięcy białostoczan, którzy mogli poznać ofertę 50 czołowych wydawnictw. W tym roku impreza będzie nie mniej okazała. Wśród wydawców, którzy zapowiedzieli udział w targach są m.in. Czarna Owca, Czarne, Znak, Wydawnictwo Literackie, Rebis, Zysk i S-ka, Agora S.A., Sonia Draga, Edycja św. Pawła.

W ramach imprez towarzyszących targom odbędą się, m.in. spotkania autorskie z Szymonem Hołownią, Mariuszem Wilkiem, Krzysztofem Vargą, Tomaszem Sekielskim, Grzegorzem Kasdepke, ojcem Leonem Knabitem. Nie zabraknie autorów związanych z Białymstokiem i regionem – Krzysztofa Gedroycia, Miry Łukszy, Katarzyny i Jerzego Samosiuków, prof. Adama Dobrońskiego. Na odwiedzających czekają atrakcyjne rabaty i konkursy z nagrodami.

Miejsce targów to Opera i Filharmonia Podlaska przy ul. Odeskiej. Organizatorami imprezy są Fundacja Sąsiedzi i OiFP-ECS. Patronujemy wydarzeniu.

UWAGA! Dziś zapowiedziana druga część książkowego konkursu. Zajrzyjcie do zakładki Konkursy.

Program: II Targi Książki w Białymstoku

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

649 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39