Implantologia przywróci estetykę Twojego uśmiechu - M-Dentica Białystok

dodane dnia: 2016-03-21 przez: M-DENTICA Marzena Andrzejuk - Sawicka
Termin promocji: 2016-03-21 - 2036-03-21
Ten prężnie rozwijający się dział stomatologii pozwala w nowoczesny i trwały sposób uzupełnić ubytki w uzębieniu.
Profesjonalne oraz kompleksowe usługi z zakresu implantologii świadczy białostocka M-DENTICA. Zobacz co ma do zaoferowania właśnie Tobie!

Implantologia stomatologiczna dla każdego
Implantologia stomatologiczna to doskonała alternatywa dla klasycznej protetyki. Implant mocowany jest w szczęce bądź żuchwie za pomocą tytanowej śruby, która po pewnym czasie obrasta tkanką kostną, stając się integralną częścią organizmu. Takie rozwiązanie zapewnia wyjątkową trwałość i doskonale sprawdza się w przypadku uzupełnienia pojedynczego ubytku, w odbudowie kilku zębów, a nawet w rekonstrukcji całego uzębienia.

Zabieg ten, oprócz ewidentnej poprawy estetyki uśmiechu, będzie wpływał korzystnie na samoocenę oraz zniweluje rozwój innych problemów dentystycznych. Dodatkowo warto zaznaczyć, że nowoczesna implantologia nie ingeruje w pozostałe uzębienie, co daje jej znaczącą przewagę nad protetyką. O szczegółach przeczytasz na stronie http://mdentica.pl/oferta-leczenia/implantologia

M-DENTICA liderem implantologii stomatologicznej
Jeżeli poszukujesz doskonale wyposażonego gabinetu stomatologicznego z profesjonalną kadrą, to odwiedź M-DENTIKĘ. Dysponujemy kompleksowo dobranym sprzętem diagnostycznym, dzięki któremu oceniamy stan uzębienia i wybieramy optymalny wariant postępowania leczniczego.

Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych materiałach, spełniających najwyższe normy i pochodzących od renomowanych producentów. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie i staramy się zapewnić Pacjentom jak największy komfort.

Odśwież swój uśmiech, uzupełniając ubytki w uzębieniu. Umów się na wizytę i dowiedz się, jak możesz sobie pomóc.

M-DENTICA oferuje dogodne godziny przyjęć, skuteczne metody znieczulania oraz zachowanie najwyższych standardów higieny.

1289 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39