Indeksy czekają też na podlaskich gimnazjalistów

2014.09.11 00:00
Akademia Młodego Ekonomisty działająca przy Uniwersytecie w Białymstoku rozpoczyna nabór na kolejny semestr zajęć. Mogą wziąć w nich udział gimnazjaliści z Białegostoku i okolic.
Indeksy czekają też na podlaskich gimnazjalistów
Fot: gimversity.pl

Akademia Młodego Ekonomisty jest programem edukacyjnym skierowanym do młodzieży gimnazjalnej. Projekt jest organizowany przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych i prowadzony we współpracy z takimi uczelniami, jak: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu oraz Uniwersytet w Białymstoku.

Młodzi studenci zajęcia rozpoczną we wrześniu. Będą je prowadzić wykładowcy akademiccy. W tej edycji gimnazjaliści będą mogli nauczyć się m.in. sztuki rozwiązywania konfliktów czy planowania kampanii promocyjnej oraz dowiedzą się, jak nie dać się zmanipulować reklamie.

Studentki i studenci Akademii otrzymują indeksy, w których będą zbierać stempelki potwierdzające udział w zajęciach. Każdy uczestnik obecny na co najmniej 4 z 6 zajęć otrzyma dyplom. Chętni mogą też napisać końcowy test z wiedzy ekonomicznej. Na najlepszych czeka wartościowa nagroda.

Nabór na zajęcia prowadzony będzie do 17 września. Formularz zapisów dostępny jest na: www.gimversity.pl.

Więcej szczegółów: Akademia Młodego Ekonomisty

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

1563 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39