
W ostatnim czasie z klubu odeszło wielu ważnych zawodników, a Jagiellonia w letnich sparingach nie pokazuje takiej formy, jakiej wszyscy by oczekiwali. Mimo to karnety i subskrypcje na sezon 2025/2026 sprzedają się bardzo dobrze. Sporym zainteresowaniem kibiców powinna się też cieszyć środowa prezentacja drużyny.
- Takiego wydarzenia na Rynku Kościuszki nie było od 20 lat! Przyjdź i spotkaj piłkarzy Dumy Podlasia, wspólnie z nami ciesz się z nadchodzącego sezonu oraz przeżyj te niezapomniane chwile. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wiele niespodzianek, o których więcej wkrótce - informuje białostocki klub.
Przypomnijmy, że w ostatnich tygodniach Jagiellonia przeszła wielką przebudowę. Drużynę opuścili: Darko Churlinov, Lamine Diaby-Fadiga, Enzo Ebosse, Edi Semedo, Kristoffer Hansen, Jarosław Kubicki, Michal Sacek, Mateusz Skrzypczak oraz Maksymilian Stryjek. Do Jagi dołączyli z kolei: Bernardo Vital, Alejandro Cantero, Dawid Drachal, Yuki Kobayashi, Louka Prip, Dimitris Rallis, a także Bartłomiej Wdowik.
Prezentacja zespołu rozpocznie się w środę o godz. 19.00.
rafal.zuk@bialystokonline.pl