Jaga w półfinale!

2010.03.25 00:00
Wczorajszym meczem z Koroną żółto-czerwoni odrobili przegraną sprzed tygodnia i z wynikiem 3:1 przeszli do półfinału krajowego pucharu.
Fot: Jagiellonia,pl
logo Jagielloni z okazji 90-lecia klubu

Drużyna Probierza od razu przystąpiła do ataku. Pierwszą bramkę udało się zdobyć Jagiellończykom po kwadransie. Strzelił ją Piotr Klepczarek. Mimo prowadzenia, Jagiellonii nie udawało się zbyt dobrze stwarzać sytuacji strzeleckich. W najważniejszych momentach brakowało precyzji. Korona była nastawiona na kontry i czasami stwarzała poważne zagrożenie bramce Rafała Gikiewicza.

Druga połowa meczu rozpoczęła się spokojnie i dopiero w 57. minucie bramkę strzelił Remigiusz Jezierski. O znakomitym wyniku meczu przesądził gol byłego kapitana Korony - Hermesa Neves Soaresa w 67. minucie.

Żółto-czerwoni po raz trzeci w historii awansowali do półfinału krajowego pucharu. Zdobycie Pucharu Polski było by pięknym prezentem z okazji 90-lecia klubu.

za: Jagiellonia.pl