Jagiellonia Białystok powalczy o trzy punkty w Gliwicach

2013.03.29 00:00
Po dwóch tygodniach przerwy spowodowanej meczami reprezentacji Polski wracają rozgrywki T-Mobile Ekstraklasy. W sobotę w spotkaniu 20. kolejki Jagiellonia Białystok zmierzy się na wyjeździe z Piastem Gliwice.
Jagiellonia Białystok powalczy o trzy punkty w Gliwicach
Fot: jagiellonia.net

W najbliższym pojedynku nie będzie mogło wystąpić dwóch zawodników. Ugo Ukah i Dawid Plizga muszą pauzować za nadmiar żółtych kartek. Pierwszego z nich prawdopodobnie zastąpi Adam Dźwigała. Z kolei za Plizgę może zagrać Maciej Gajos lub Kim Min Kyun.

Rywale białostoczan przygotowywali się do tego meczu na Węgrzech, gdzie boiska są obecnie w lepszym stanie niż w Polsce. Jagiellonia trenowała głownie na sztucznej nawierzchni w Białymstoku. Większość zawodników zagrała również w dwóch spotkaniach ligowych Młodej Ekstraklasy.

Piast zajmuje obecnie szóstą pozycję w tabeli z dorobkiem 29 punktów. Z kolei Jagiellonia znajduje się na dziesiątym miejscu i ma 25 "oczek". Pierwszy mecz tego sezonu pomiędzy zespołem z Gliwic a Jagą zakończył się zwycięstwem podopiecznych trenera Marcina Brosza 2:0. Teraz białostoczanie będą mieli okazję do rewanżu.

Informujemy, że portal BiałystokOnline.pl przeprowadzi relację live z sobotniego spotkania

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok sobota (30.03), godz. 13.30, Stadion Miejski przy ul. Okrzei 20 w Gliwicach

Sprawdź wyniki pozostałych spotkań piłkarskich!

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

1170 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39