Jagiellonia Białystok poznała rywala w 1/4 finału Pucharu Polski

2013.10.22 00:00
Lechia Gdańsk będzie rywalem Jagiellonii Białystok w 1/4 finału Pucharu Polski. Ćwierćfinałowe mecze zaplanowano na 18-19 i 25-26 marca 2014 roku. Pierwsze spotkanie rozegrane zostanie w Białymstoku.

Dziś (22.10) Lechia Gdańsk pokonała na wyjeździe Wisłę Kraków 1:0 (0:0) i tym samym podopieczni trenera Michała Probierza awansowali do kolejnej rundy. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył Paweł Buzała w 74. minucie meczu.

Z kolei w poniedziałek (21.10) żółto-czerwoni wyeliminowali we Wrocławiu miejscową drużynę Śląska. Białostoczanie również wygrali 1:0 (0:0), a gola na wagę awansu zdobył w 90. minucie gry Paweł Drażba. Do 1/4 finału awansowała także drużyna Zawiszy Bydgoszcz, która (16.10) wyeliminowała pierwszoligowy GKS Katowice.

W 1/8 finału do rozegrania pozostało jeszcze pięć spotkań. Poniżej pary i terminy pojedynków.