Jagiellonia przedłużyła umowę z bocznym obrońcą

2023.07.27 19:27
Paweł Olszewski związał się z Jagiellonią nowym kontraktem. Obecny obowiązuje do końca sezonu 2024/2025 i widnieje w nim zapis umożliwiający przedłużenie współpracy o kolejny rok.
Jagiellonia przedłużyła umowę z bocznym obrońcą
Fot: Grzegorz Chuczun

45 meczów i 2 asysty - taki dorobek w żółto-czerwonych barwach ma na koncie Paweł Olszewski. 24-latek liczby te będzie mógł jednak poprawić, gdyż prawy obrońca, który trafił do białostockiego zespołu w 2015 r. z FC Academy Wrocław, podpisał właśnie z Jagą nowy kontrakt. Jest on 2-letni z opcją przedłużenia o kolejny rok.

- Zdecydowałem się na ten krok, ponieważ czuję się tutaj jak w domu, Jagiellonię traktuję jak klub macierzysty, trafiłem do niej w wieku 16 lat i cieszę się, że mogę kontynuować karierę właśnie tutaj oraz liczę, że to co najlepsze nadal jest przede mną. Ostatnie lata nie były najlepsze, głównie przez kontuzję. Obecnie jestem bardzo zdeterminowany, aby wrócić do tego, co prezentowałem przed urazami. Wierzę, że kwestią czasu będzie, kiedy znowu pokażę na co mnie stać. Wiem, że stażem jestem jednym z najdłużej grających zawodników w szatni. Przez urazy straciłem wiele fajnych momentów, dlatego mam w sobie spore pokłady motywacji, aby jeszcze mocniej pracować i codziennie stawać się lepszym oraz udowodnić sobie i kibicom, że stać mnie na wiele - powiedział na łamach oficjalnej strony internetowej białostockiego klubu Olszewski.

Warto dodać, że 24-latek był w trakcie swojej przygody z Dumą Podlasia dwukrotnie wypożyczany. Mierzący 178 cm wzrostu zawodnik zaliczył epizody w Stali Mielec i Wigrach Suwałki.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1071 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39