Jak dobrze znacie swoich przyjaciół? Wybierzcie się razem na "Dobrze się kłamie" [BILETY]

2022.01.19 14:17
"Dobrze się kłamie" to spektakl o skomplikowanych relacjach międzyludzkich. Jak dobrze znamy swoich znajomych, przyjaciół? Co stanie się, gdy poznamy ich skrywane tajemnice? Gdy zajrzymy im do telefonów...?
Jak dobrze znacie swoich przyjaciół? Wybierzcie się razem na "Dobrze się kłamie" [BILETY]
Fot: Materiały prasowe

"Dobrze się kłamie" powstał na bazie filmowego hitu. Jest to opowieść o grupce przyjaciół, którzy spotykają się na kolacji i zaczynają grać w dość ryzykowną grę... Oto każdy ma ujawnić zawartość swojego telefonu.

Kto jest szczery, kto coś ukrywa? Kto może siedzieć spokojnie, a kto musi zacząć kłamać? Zwykły wieczór z przyjaciółmi zmienia się w prawdziwy sprawdzian z przyjaźni. Niektórym "ściemnianie" wyjdzie na dobre, inni całkowicie się pogrążą. Co ujawnią odczytane publicznie SMS-y i powiadomienia z Facebooka?

Relacje międzyludzkie są złożone, czy warto zawsze mówić prawdę? A co jeśli nasze sekrety ujrzą światło?

W spektaklu "Dobrze się kłamie" występuje plejada prawdziwych aktorskich gwiazd: Olga Bołądź/Magdalena Lamparska, Katarzyna Kwiatkowska/Agnieszka Warchulska, Anita Sokołowska/Marta Ścisłowicz, Szymon Bobrowski/Paweł Wolsztyński, Marcin Perchuć/Piotr Grabowski, Bartek Topa/Przemysław Sadowski, Wojciech Zieliński/Marcin Hycnar (obsada wymienna).

Przedstawienie odbędzie się w poniedziałek (24.01), o godz. 17:30 oraz 20:00 w Operze i Filharmonii Podlaskiej, ul. Odeska 1.

Można wygrać zaproszenia: KONKURS

Portal BiałystokOnline.pl patronuje wydarzeniu.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1272 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39