Jak podróżować za darmo? Można odbyć wyprawę dookoła świata

2016.05.29 12:30
974 dni - dokładnie tyle trwała samotna podróż dookoła świata, którą odbył Władysław Labuda. Będzie się z nim można spotkać w Zmianie Klimatu.
Jak podróżować za darmo? Można odbyć wyprawę dookoła świata
Fot: materiały organizatora

Władysław Labuda jest podróżnikiem, pisarzem, prezesem zarządu Europejskiej Fundacji Wspierania Innowacji i Przedsiębiorczości Krzemowa oraz ekspertem w zakresie komunikacji w mediach społecznościowych.

Wrócił do Polski po odbyciu samotnej podróży dookoła świata, która trwała dokładnie 974 dni. Przez ten czas odwiedził Kanadę, Meksyk, Belize, Gwatemalę, Honduras, Nikaraguę, Kostarykę, Panamę, Kolumbię, Ekwador, Peru, Boliwię, Chile, Australię i Malezję, udowadniając przy tym, że pieniądze nie są przeszkodą przed podjęciem podróży.

Władysław Labuda jest autorem książki "Jak podróżować za darmo", w której znaleźć można odpowiedzi na pytania: jak znaleźć darmowy nocleg, transport, wyżywienie atrakcje i w końcu, jak zarabiać w podróży. Przeczytać można również dziennik z wyprawy, w którym podróżnik dzieli się swoimi przemyśleniami na temat napotkanych ludzi i wydarzeń. Opowiada też o przeciwnościach losu i walce o własne marzenia.

Podróżnik odwiedzi Białystok. Spotkanie z nim zaplanowano we wtorek (31.05) o godz. 18.00 w Zmianie Klimatu. Będzie także możliwość zakupu książki.

Szczegóły: Władysław Labuda w Zmianie Klimatu

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1461 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39