Jeden z najlepszych basistów na świecie w Białymstoku! [KONKURS]

2023.10.30 11:01
W najbliższym czasie na scenie Zmiany Klimatu wystąpi Wojtek Pilichowski Band. Lider zespołu, Wojtek Pilichowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich basistów na świecie.
Jeden z najlepszych basistów na świecie w Białymstoku! [KONKURS]
Fot: Wojtek Pilichowski/Facebook

Koncert Wojtek Pilichowski Band - zaduszki basowe odbędzie się w piątek (3 listopada) w Zmianie Klimatu.

Wojtek Pilichowski Band

Grupa Wojtek Pilichowski Band to zespół, który łączy w sobie wirtuozerską grę basisty Wojtka Pilichowskiego, najbardziej rozpoznawalnego polskiego basisty na świecie, z niesamowitymi umiejętnościami jego towarzyszy muzycznych.

Wojtek Pilichowski Band to formacja, która trafi w gusta zarówno miłośników jazzu, rocka, jak i funku. Ich muzyka jest fascynującym połączeniem tych gatunków, tworzącym zaskakujące aranżacje i niebanalne kompozycje. To coś więcej niż tylko muzyka - to prawdziwa podróż przez dźwięki, rytm i emocje.

Liderem zespołu jest Wojtek Pilichowski - jeden z najwybitniejszych basistów na świecie. Jego gra jest pełna technicznej precyzji i ekspresji. Bas staje się w jego rękach narzędziem do wyrażania emocji i przekazywania historii. Jego solówki to prawdziwy majstersztyk, który trudno opisać słowami. Trzeba ich po prostu posłuchać i zrozumieć, dlaczego jest tak ceniony w świecie muzyki.

Oprócz niego w skład zespołu wchodzą: Dawid Trawicki na gitarze, Mateusz Krok na perkusji i Bartosz Pokrywka na instrumentach klawiszowych. To artyści, którzy doskonale komponują się ze sobą, tworząc jednolitą i energetyczną całość. Ich improwizacje i dialog muzyczny podczas koncertów to prawdziwy spektakl. Na koncercie zostaną zaprezentowane utworzy z ich najnowszego albumu "Conjunction".

Organizujemy konkurs, w którym można wygrać bilety na wydarzenie. Można wziąć w nim udział TUTAJ.

Więcej informacji: Wojtek Pilichowski Band - zaduszki basowe

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl
1422 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39