Jedna z największych lokalnych firm prowadzi rekrutację. Jest praca dla około 40 osób

2021.10.28 08:19
Producent stolarki okiennej i drzwiowej – firma Witraż z Łysek prowadzi rekrutację. Obecnie poszukiwanych jest około 40 osób na różne stanowiska.
Jedna z największych lokalnych firm prowadzi rekrutację. Jest praca dla około 40 osób
Fot: Witraż Okna

Jedna z największych firm w Podlaskiem - Witraż Okna w Łyskach prowadzi rekrutację. Szansę na zarudnienie ma kilkadziesiąt osób.

Poszukiwane są osoby do produkcji stolarki aluminiowej – możliwość przyuczenia

Kilka osób może liczyć na pracę przy produkcji stolarki aluminiowej. Nie trzeba mieć doświadczenia - istnieje możliwość przyuczenia. Osoby na tym stanowisku będą odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń produkcyjnych, realizację przygotowanych zleceń, przygotowywanie komponentów do produkcji i kontrolę techniczną wykonywanych robót.

Pracodawca ze swojej strony oferuje nie tylko praktyczne przeszkolenie, ale też umowę o pracę, wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy, możliwość rozwoju oraz pakiet ubezpieczenia zdrowotnego.

Pracownik linii produkcyjnej PCV

Producent stolarki okiennej i drzwiowej zatrudni też kilkunastu pracowników linii produkcyjnej PCV. Doświadczenie na podobnym stanowisku jest mile widziane, aczkolwiek nie jest to warunek konieczny. Pracodawca oferuje kandydatom umowę o pracę po okresie próbnym, stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do posiadanych kwalifikacji), pełne przeszkolenie, możliwość rozwoju i pakiet ubezpieczenia zdrowotnego. Praca "od zaraz”.

Osoby, które zostaną zatrudnione na tym stanowisku będą pracowały w zespole w pełni zautomatyzowanych liniach produkcyjnych. Do ich zadań będzie należała nie tylko obsługa maszyn, ale też realizacja zleceń produkcyjnych, kontrola techniczna wykonywanych robót oraz kontrolę jakościową używanych materiałów i surowców.

Pracownicy magazynu – dużo ofert

Podlaski producent zatrudni kilka-kilkanaście osób do pracy w magazynie. Nie wymaga doświadczenia, a jedynie chęci do pracy, sumienności i zaangażowania. Uprawnienia na wózki widłowe są mile widziane, jednak nie jest to warunek konieczny.

Poszukiwani są też pracownicy magazynowo-produkcyjni, którzy będą odpowiedzialni za przygotowywanie materiałów do produkcji stolarki. Pracodawca także i w tym przypadku nie wymaga doświadczenia. Oferuje pełne praktyczne przeszkolenie stanowiskowe do wykonywanej pracy.


Na zatrudnienie mogą też liczyć handlowcy ze znajomością języków oraz kierowcy

Firma cały czas zatrudnia nowych handlowców na rynki eksportowe, którzy dobrze władają którymś z języków – angielskim, niemieckim, włoskim, francuskim bądź rosyjskim. Osoby na tych stanowiskach zajmują się bieżąca obsługą zamówień, utrzymaniem pozytywnych relacji z klientami, tłumaczeniem dokumentacji z języka obcego na polski i odwrotnie oraz współpraca z innymi działami firmy. Od kandydatów oczekuje się przede wszystkim komunikatywnej znajomości jednego z powyższych języków, dobrej organizacji i znajomości pakietu MS Office. Doświadczenie w branży stolarki okiennej i obsłudze klientów będzie dodatkowym atutem.

Producent ze swojej strony oferuje umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet ubezpieczenia zdrowotnego, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, szansę rozwoju zawodowego i niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

Poszukiwani są również kierowcy z prawem jazdy kat. C+E, uprawnieniami na wózki widłowe i aktualną kartą kierowcy. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy jako kierowca. Kandydaci, którzy zostaną zatrudnieni mogą liczyć na atrakcyjne warunki pracy.

Jak aplikować?

Osoby, które chciałyby podjąć zatrudnienie w firmie Witraż Okna mogą wysyłać swoje CV na adres praca@witraz.eu w tytule zaznaczając, na jakie stanowisko aplikują.

Chętni mogą się także zgłaszać osobiście w siedzibie firmy (Łyski, ul. Warszawska 68 - dojazd autobusem linii 103) w dni robocze, w godzinach 10.00-13.00 bądź dzwonić pod numer tel. 85 713 13 70.

Witraż Okna - lider w produkcji stolarki okiennej i drzwiowej w północno-wschodniej Polsce

Firma Witraż Okna istnieje od ponad 20 lat. Obecnie jest największym wytwórcą stolarki okiennej i drzwiowej w północno-wschodniej Polsce. Produkcja stolarki okiennej i drzwiowej odbywa się w pełni zautomatyzowanej linii produkcyjnej, która pozwala wytwarzać 250 tys. okien PVC rocznie. Mimo stosowania najnowszych rozwiązań technologicznych, firma nie zatraciła charakteru rodzinnego przedsiębiorstwa i nie prowadzi produkcji masowej. Obecnie pracuje tu 350 osób, jednak wraz z ciągłym rozwojem konieczne jest zwiększenie zatrudnienia.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1480 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39