Jest praca. Wojsko szuka kucharzy, poczta listonoszy, a firmy doradców klienta

2017.02.08 07:59
Robisz dobrą grochówkę? Znasz język rosyjski? Masz prawo jazdy? Lubisz ludzi? Jeżeli szukasz pracy i na przynajmniej jedno pytanie odpowiadasz twierdząco, to przeczytaj ten artykuł.
Jest praca. Wojsko szuka kucharzy, poczta listonoszy, a firmy doradców klienta
Fot: pixabay.com

Sprawdziliśmy, jakie propozycje dla osób szukających zatrudnienia ma Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku. Przyjęliśmy takie kryteria jak: wykonywanie pracy w Białymstoku, umowa ze wszystkimi składkami oraz pensja powyżej 2 tys. zł brutto.

Praca z klientami

Okazuje się, że poszukiwany jest pracownik obsługi klienta. Zatrudniony zostanie on na czas określony w systemie zmianowym. Taka osoba może liczyć na wynagrodzenie od 2100 zł brutto. Aplikować należy za pośrednictwem urzędu.

Zajęcie znajdzie także doradca klienta. Kandydat na to stanowisko otrzyma umowę na czas określony z zarobkami od 2200 zł brutto. Praca jest od zaraz, jednak pod warunkiem posiadania średniego, ogólnokształcącego wykształcenia, umiejętności obsługi komputera oraz znajomości języka rosyjskiego (poziom dobry w mowie i piśmie) oraz doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku. Zgłaszać należy się bezpośrednio do pracodawcy, którym w tym przypadku jest firma Euro-Net Sp. z o.o. (rekrutacja.bialystok@euro.com.pl).

Trwa również rekrutacja na stanowisko handlowca-spedytora. To zajęcie dla 2 osób z wykształceniem średnim ogólnokształcącym i z doświadczeniem w spedycji. Pracodawca oferuje umowę na czas próbny i wynagrodzenie od 2200 zł brutto. Aplikować trzeba na adres e-mail firmy Idea Logistic Daniel Misiuk (d.misiuk@idealogistic.com.pl).

Listonosz czy kucharz?

Poczta Polska SA przyjmie 2 listonoszy. Warunki zatrudnienia to: umowa na okres próbny, jedna zmiana, 40 godzin w tygodniu oraz pensja od 2050 zł brutto. Jest też lista wymagań: wykształcenie zawodowe (mile widziane średnie), pozytywna energia i otwartość na pracę z ludźmi, chęć do nauki (brak doświadczenia nie jest przeszkodą), dobra sprawność fizyczna i brak przeciwwskazań do dźwigania, gotowość do pracy niezależnie od warunków atmosferycznych oraz prawo jazdy kat. B (zgoda na używanie własnego samochodu do celów służbowych). Zgłoszenia można wysyłać na e-mail: rekrutacja.bialystok@olsztyn.poczta-polska.pl.

25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku szuka 2 kucharzy. Wojsko oferuje pracę od zaraz na 2 zmiany z pensją od 2254 zł brutto dla kandydatów spełniających takie warunki jak: wykształcenie średnie, zawodowe, gastronomiczne, rok stażu pracy na wspomnianym stanowisku oraz książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych. Aplikować należy bezpośrednio do pracodawcy (25wog.sekcjapersonalna@ron.mil.pl).

Więcej ofert pracy znaleźć można na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku.

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

1646 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39